Zdieľať

Ktorá zdravotná poisťovňa sa o vášho anjelika postará najlepšie?

ktora zdravotna poistovna sa o vasho anjelika postara najlepsie

Podľa slov mnohých mamičiek je práve tehotenstvo a dlho očakávaný príchod bábätka na svet tým najkrajším obdobím, aké existuje. Ak chcete vedieť, ako pomáha Union zdravotná poisťovňa mamičkám a aké výhody môže bábätko aj s mamičkou získať, prečítajte si náš článok.

ktora zdravotna poistovna sa o vasho anjelika postara najlepsie

Aj najmenšie bábätká sa u nás majú, ako v bavlnke

My v Union zdravotnej poisťovni vieme, že príchod nového člena rodiny so sebou prináša aj nové výdavky. Pomáhame rodičom vysporiadať sa s čoraz vyššími doplatkami za lieky a dietetickými potravinami. Už od začiatku budúceho roka budeme všetkým deťom do 18 rokov poisteným u nás vracať doplatky za lieky a dietetické potraviny a to dokonca v neobmedzenej výške. Áno, čítate správne. Doplatky budeme vracať bez akéhokoľvek finančného limitu všetkým deťom poisteným v Union zdravotnej poisťovni. O vrátenie doplatkov budú môcť požiadať rodičia jednoducho cez našu Online pobočku.

 

Ako ochrániť  to najcennejšie?

Azda jedno z najšťastnejších a zároveň aj pomerne stresujúcich období pre mamičku je obdobie po narodení vytúženého dieťatka. Moderná medicína nevie niektoré ochorenia odhaliť, pretože často prídu neočakávane a bez varovania, napríklad počas spánku. Medzi takéto ochorenia patrí aj SIDS – Syndróm náhleho úmrtia dojčiat, spôsobeného zástavou dýchania počas spánku.

Aby sa mamičky počas spánku neobávali o svoje dieťatko, poskytujeme im bezplatné zapožičanie monitoru dychu a pohybu „Nanny“. Monitor Nanny mamičkám zapožičiavame po dobu najkritickejšieho obdobia, ktorým je prvých 6 mesiacov dieťatka. Monitor dychu Nanny je presný a spoľahlivý, preto ho využívajú zdravotnícke a dojčenské ústavy na celom Slovensku. Vďaka Unionu pokojne spáva už viac ako 8 200 mamičiek.

 

Uchovajte si všetky najdôležitejšie okamihy

Spomínate si, ako ste vyberali meno pre vaše dieťatko a kedy urobil váš drobček prvé kroky? Aby ste si najkrajšie chvíle strávené s dieťatkom mohli pamätať navždy, máme pre vás krásnu knižku Naše dieťatko. Knižka je ilustrovaná a robená formou denníčka. Vďaka tomu sa z nej teší už vyše 1 200 mamičiek. Do knižky je možné zaznamenávať najdôležitejšie okamihy, nalepovať fotografie, či iné obrázky.

 

Zľavy v hodnote až 60 EUR

Keďže starostlivosť o dieťatko býva nákladná, poskytujeme navyše aj zľavu v hodnote 30 EUR na nákup novorodeneckých potrieb v e-shope www.mimulo.sk každému novorodencovi.

Ak hľadáte voľnočasové aktivity s vaším dieťatkom, prispievame aj na kurz plávania vo výške až 30 eur, ktorý od jesene minulého roka využilo už vyše 200 mamičiek. Plávanie dojčiat a batoliat má veľmi pozitívny vplyv na psychomotorický vývoj, aj imunitu dieťatka. Stačí si len vybrať kurz plávania, ktorý vám bude najviac sedieť a my vám spätne preplatíme príspevok do výšky 30 EUR.

 

Podobne ako lekári, ani zdravotné poisťovne nie sú všetky rovnaké. Union zdravotná poisťovňa ponúka množstvo výhod a benefitov pre celú rodinu a pre každú vekovú kategóriu. Viac o našich výhodách nájdete na www.union.sk/vyhody-pre-poistencov

 

 

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.