Príspevok na nákup novorodeneckých potrieb

Získajte zľavu 40 EUR na nákup kozmetiky, oblečenia alebo hračiek pre novorodencov od Union zdravotnej poisťovne. Prečítajte si, ako si zľavu uplatniť.
Prispevok na novorodenecke potreby
Prispevok na novorodenecke potreby

Príspevok na výbavu pre bábätko v hodnote až 40 EUR

Narodenie bábätka prináša v rodine šťastie a radosť, ale aj zvýšené náklady. Preto Union zdravotná poisťovňa v rámci limitovaného Balíka výhod v hodnote 100 EUR pre každé bábätko poistené u nás prispieva formou zľavy v hodnote 40 EUR na nákup novorodeneckých potrieb. Zľava platí pre e-shop www.mimulo.sk.

V obchode mimulo.sk si každá mamička môže vyskladať potreby pre novorodenca. V ponuke obchodu nájdete všetko to, čo vaše bábätko potrebuje a oveľa viac.

Dojčenské oblečenie je  vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré je vhodné pre citlivú detskú pokožku. Bavlnené dupačky, body, košieľky ale aj čiapočky či rukavičky rozhodne patria do šatníka vášho bábätka.  Obľúbené a žiadané je aj detské oblečenie s originálnou potlačou.

Neodmysliteľnou súčasťou každodennej starostlivosti o bábätko sú plienky, mimulo.sk ponúka krásne látkové alebo flanelové plienky, plienkové nohavičky, nepremokavé flanelové podložky.

Žiadna výbava pre bábätko sa nesmie zaobísť bez cumlíka. Ten si môžu mamičky  vybrať z obľúbených značiek, ku ktorému si môžu zakúpiť retiazku alebo puzdro na cumlík.

Samozrejmosťou je široká ponuka detských dojčenských fliaš, potreby na kúpanie, prebaľovacie podložky,  kozmetiky. Zľavu je možné uplatniť aj na detský nábytok, autosedačky alebo detský kočík.

Na mimulo.sk si môžete vybrať tovar kvalitných značiek ako  BABY MIX, AVENT, KOALA, NEW BABY, NIVEA, NUK, SENSILLO, kde nájdete novorodenecké potreby, na aké si len zmyslíte.

 

Obchod mimulo.sk okrem toho poskytne mamičke tiež ako darček detské ponožky a zľavu vo výške 10 EUR pri ďalšom nákupe.

Leták so zľavou 40 EUR, ktorý obsahuje informácie a kód pre uplatnenie zľavy v e-shope, budeme zasielať automaticky každému novorodencovi do dovŕšenia 3. mesiaca života (vrátane) spolu s preukazom poistenca Union zdravotnej poisťovne.

Príspevok 40 EUR na nákup novorodeneckých potrieb

Narodenie bábätka prináša v rodine šťastie a radosť, ale aj zvýšené náklady. Preto Union zdravotná poisťovňa v rámci limitovaného Balíka výhod v hodnote 100 EUR pre každé bábätko poistené u nás prispieva formou zľavy v hodnote 40 EUR na nákup novorodeneckých potrieb. Zľava platí pre e-shop www.mimulo.sk, kde si môžete zakúpiť napr. kozmetiku, pomôcky, oblečenie alebo hračky.

Obchod mimulo.sk okrem toho poskytne mamičke tiež ako darček detské ponožky a zľavu vo výške 10 EUR pri ďalšom nákupe.

Leták so zľavou 40 EUR, ktorý obsahuje informácie a kód pre uplatnenie zľavy v e-shope, budeme zasielať automaticky každému novorodencovi do dovŕšenia 3. mesiaca života (vrátane) spolu s preukazom poistenca Union zdravotnej poisťovne.

Detailné informácie o procese uplatnenia zliav

Oznámenie o odklade splatnosti preddavku na zdravotné poistenie v dôsledku COVID-19 za Marec 2020 (PDF)

Prihláška do Union zdravotnej poisťovne, a.s. (ELEKTRONICKÁ VERZIA)

Prihláška do Union zdravotnej poisťovne, a.s. (PDF)

Žiadosť o splátkový kalendár
Online verzia | PDF verzia

Žiadosť o vydanie kombinovaného preukazu poistenca / európskeho preukazu zdravotného poistenia (PDF)

 • Ak žiadosť o vydanie preukazu poistenca podáva za poistenca iná osoba (netýka sa zákonných zástupcov maloletých detí), ktorá prevezme preukaz osobne na kontaktnom mieste, prípadne ho žiada doručiť poštou na svoju adresu, je potrebné, aby k Žiadosti priložila prílohu – úradne overené Plnomocenstvo. (PDF)

Žiadosť o vydanie formulára / prenosného dokumentu a o dopísanie nezaopatreného rodinného príslušníka do formulára (PDF)

Dotazník pre určenie štátu bydliska (nariadenie ES č. 883/2004 a 987/2009) (PDF)

Čestné vyhlásenie ku skutočnostiam rozhodujúcim pre vznik platiteľa poistného – štát (Starostlivosť o dieťa do 6 rokov / opatrovanie osoby s ťažkým zdravotným postihnutím) (PDF)

Žiadosť o potvrdenie, vrátenie preplatku, iný dôvod podania žiadosti
Online verzia | PDF verzia

Univerzálne oznámenie poistenca (PDF)

 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ (platné do 31.12.2008)
  PDF 1. časť2. časť

 • Oznámenie o príjmoch za rok 2016
  Word verzia | PDF verzia
 • Oznámenie o príjmoch za rok 2013
  Word verzia | PDF verzia
 • Oznámenie o príjmoch za rok 2012
  Word verzia | PDF verzia
 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ PDF verzia platná od 01.06.2018
  UPOZORNENIE: – formulár odporúčame stiahnuť a vypĺňať priamo v PC, vypĺňanie online v prehliadači nemusí fungovať správne
 
 • Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie – Zamestnávateľ PDF verzia platná od 01.02.2015 do 31.5.2018´
  UPOZORNENIE: V prípade, ak má zamestnávateľ 3 a viacerých zamestnancov je povinný mesačný výkaz zasielať zdravotnej poisťovni výlučne elektronicky.
 
 • Výkaz platiteľa dividend
  PDF verzia platná od 01.02.2014 (AKTUÁLNA)
 • Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene platiteľa poistného na verejné zdravotné poistenie
  PDF verzia
 • Žiadosť o potvrdenie, vrátenie preplatku, iný dôvod podania žiadosti
  PDF verzia
 • Univerzálne oznámenie platiteľa poistného
  PDF verzia
 • Potvrdenie zamestnávateľa o uzatvorení pracovného pomeru, obdobného pracovného pomeru alebo iného pracovnoprávneho vzťahu zamestnanca bez trvalého pobytu na území SR 
  PDF verzia