Atoms/icons/24/grey/info-24
…..
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Podporili sme unikátnu knihu Pôrodníctvo pre každého

Pôrodníctvo pre každého prof. Záhumenský
Príchod dieťatka na svet je určite nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých rodičov. V Unione sa dlhodobo venujeme starostlivosti o budúce matky, okrem unikátnych benefitov pre bábätká im prinášame aj pomoc s prípravou na pôrod.
Pôrodníctvo pre každého prof. Záhumenský

„Pre naše poistenky, ktorým sa rozrastie rodina, zabezpečujeme veľké množstvo výhod, zliav či benefit pôrodných asistentiek, ktoré ich sprevádzajú predpôrodnou prípravou aj následnou starostlivosťou o dieťa. O matky sa staráme aj prostredníctvom odborných brožúr či e-bookov. Už dnes si môžu z našej webstránky zdarma stiahnuť publikácie o dojčení či praktického sprievodcu administratívnych úkonov, ktoré treba po pôrode absolvovať,“ vysvetľuje Jozef Koma, riaditeľ Union zdravotnej poisťovne. „Sme veľmi radi, že sme podporili aj vydanie hodnotnej knižnej publikácie profesora Jozefa Záhumenského Pôrodníctvo pre každého. Naše poistenky budú mať možnosť vyhrať túto knihu na našich sociálnych sieťach či obstarať si knihu so zľavou.“

Knihu Pôrodníctvo pre každého z pera jedného z najznámejších slovenských odborníkov v oblasti gynekológie a pôrodníctva si môžu poistenky zakúpiť priamo na informačnom portáli porodime.sk – Pôrodníctvo pre každého.

S kódom UNION5 získajú knihu z vydavateľstva A-medi za skvelú cenu a môžu sa tak v domácom prostredí začítať do odborného, ale zrozumiteľného súhrnu tých najdôležitejších informácií pre budúce matky.

„Jednoznačne platí, že dobre a správne informovaná rodička má menšie obavy z pôrodu, menší stres a nižšie hladiny adrenalínu, čím sa u nej môžu viac uplatniť a plne rozvinúť prirodzené deje potrebné na úspešné zvládnutie pôrodu aj popôrodného obdobia,“ potvrdzuje autor knihy, prof. MUDr. Jozef Záhumenský, PhD, MPH. Rozhovor s týmto popredným odborníkom si môžu poistenci a poistenky prečítať aj na našom blogu, ktorý poisťovňa prispôsobuje práve potrebám svojich klientov.

„V Unione vnímame starostlivosť o naše poistenky a poistencov komplexne. Naše benefity pre mladé rodiny sa stretávajú s pozitívnou odozvou, čo potvrdzujú prieskumy verejnej mienky. Ich výsledky nás inšpirujú k vylepšovaniu našich služieb, benefitov či zliav. Tak vznikol aj – pre mnohé matky neoceniteľný – benefit pomoci pôrodných asistentiek, ktoré v príprave na pôrod zohrávajú dôležitú rolu,“ uzatvára hovorkyňa Kristína Baluchová.

V rámci benefitu pôrodná asistencia poskytneme budúcim mamám až sedem osobných návštev alebo online konzultácií s pôrodnými asistentkami pred pôrodom, dve stretnutia počas obdobia šestonedelia a dve osobné návštevy alebo online konzultácie zamerané na starostlivosť o novorodenca v domácom prostredí. Zastrešuje tiež náklady spojené s prepravou pôrodnej asistentky až do vzdialenosti 50 km. 

Martina Harsanyiova

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.