Zdieľať

Kam na jeseň k moru? Oplatí sa to ešte?

kam k moru na jeseň
Cestovanie k moru je stále najpopulárnejšie počas letných mesiacov. Ak však máte radi exotiku, vycestovať môžete aj počas jesene.
kam k moru na jeseň
V článku si prečítate:

Exotické destinácie sú zárukou toho, že ak vám prechodné jesenné počasie lezie pod kožu (a niekedy aj na nervy), v priebehu pár hodín si môžete opäť vychutnávať dostatok teplých slnečných lúčov kdesi pod palmami.  Kam sa teda oplatí cestovať na jeseň k moru? A ako si jednoducho uzatvoriť cestovné poistenie online?

Základy bezpečného cestovania

Ešte predtým ako spomenieme pár tipov na cestovanie k moru počas jesene,  pripomenieme vám, že prioritou bezpečného cestovania do zahraničia by malo byť cestovné poistenie.

Ochráni vás v prípade akýchkoľvek nečakaných zdravotných ťažkostí, vďaka čomu môžete cestovať bez obáv.

V Unione ponúkame krátkodobé aj celoročné cestovné poistenie – vybrať si môžete podľa vašich preferencií. Navyše, ak ste v časovej tiesni, môžete využiť aj cestovné poistenie online – zadáte všetky potrebné údaje a priamo cez internet si môžete uzatvoriť cestovné poistenie na dobu určitú alebo na celý rok.

Online poistenie má pritom rovnakú váhu ako poistenie uzatvorené na konkrétnej pobočke. Využite možnosť uzatvoriť cestovné poistenie online a zabezpečte si bezpečnosť vášho výletu.

Atoms/icons/80/grey-red/hory-80

Cestujte poistení doma aj v zahraničí.

Cestovné poistenie si u nás vyskladáte podľa seba. Pribaľte si poistenie batožiny, úrazu, zodpovednosti za škodu a iné. Rýchlo a jednoducho online

Cestovanie za exotikou je možné kedykoľvek!

Na jeseň sa veľmi oplatí cestovať za exotikou – môžete si užiť teplý vzduch aj more pred dlhou zimou a navyše môžete nájsť cenovo dostupné zájazdy.

Dovolenkové destinácie sú v tomto období tiež omnoho menej frekventované a tak vás bude čakať pohodovejšia dovolenka.

Medzi obľúbené a populárne destinácie pre jesennú dovolenku patrí Dominikánska republika. Nájdete tam množstvo krásnych miest na kúpanie, ale rovnako si môžete pozrieť zaujímavé kultúrne pamiatky, či mestá. Vyberať si môžete mestá s väčším kultúrnym životom, ako je napríklad hlavné mesto Santo Domingo, alebo dedinky, kde nahliadnete do života bežných ľudí (populárna je napríklad dedinka Cabarete).

Vďaka svojej pestrosti tu môžete zažiť výlet so širokým spektrom aktivít v nádhernom prostredí.

Skvelou voľbou pre vás môžu byť aj Spojené arabské emiráty. Na jeseň si vychutnáte teplé more a bohatý nočný život. Rovnako je však toto miesto ideálne pre nákupných maniakov. Nájdete tu najväčší zlatý trh na svete, či luxusné látky.

Aj v tomto prípade sa cestovanie na jeseň oplatí keďže môžete náležite ušetriť.
Cestovanie na jeseň má množstvo výhod – od menšieho ruchu po nižšie ceny.

Navyše, kvalitné cestové poistenie vám poskytne ochranu nech už cestujete kedykoľvek a kdekoľvek. Ak ste sa rozhodli ísť na dovolenku last minute, môžete si urýchlene vybaviť online poistenie – prostredníctvom služby cestovné poistenie online priamo na našich stránkach.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.