Zdieľať

Zdravý rozum #9: Platy

ZRO_9-9
Vypočujte si 9. diel nášho nového podcastu Zdravý rozum, v ktorom sa venujeme platom.
ZRO_9-9

Naše úspešné podcasty Zdravé reči a Zdravá duša rozširujeme o ďalší, informáciami nabitý podcast Zdravý rozum. Zameriavame sa v ňom na vzdelávanie v oblasti finančnej aj právnej gramotnosti, čím chceme meniť vaše životy k lepšiemu a uľahčiť vám riešenie rôznych situácií, ktoré život prináša.

Každý mesiac vám spolu s odborným hosťovstvom ľudskou rečou približujeme aktuálne témy z oblasti financií či práva.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Každý zamestnanec má právny nárok na svoju mzdu. Výška platu však závisí od viacerých faktorov, vrátane vašej pracovnej pozície, skúseností, miesta bydliska, ale aj iných aspektov. Oplatí  sa vám hľadať tú istú prácu v inom meste alebo dokonca v zahraničí?

Na tieto otázky nájdete odpoveď v našom podcaste. Čo všetko treba zohľadniť, aby ste si vedeli porovnať vašu mzdu vysvetlil produktový manažér prieskumu platov platy.sk Miroslav Dravecký zo spoločnosti Profesia.

Dozviete sa aj:

Atoms/icons/80/grey-green/kolko_platit-80

Zdravotné výhody pre všetkých

Union zdravotná poisťovňa prináša svojim poistencom množstvo zdravotných výhod a zliav. Príspevok 150 eur na zubné ošetrenie a dentálnu hygienu, doplatky za lieky pre deti, nadštandardné vyšetrenia a oveľa viac …

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 9. dielu podcastu Zdravý rozum o platoch kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.