Zdieľať

Zdravý rozum #6: Bezpečnosť na cestách

ZRO_6-9
Vypočujte si 6. diel nášho nového podcastu Zdravý rozum, v ktorom sa venujeme bezpečnosti na cestách.
ZRO_6-9

Naše úspešné podcasty Zdravé reči a Zdravá duša rozširujeme o ďalší, informáciami nabitý podcast Zdravý rozum. Zameriavame sa v ňom na vzdelávanie v oblasti finančnej aj právnej gramotnosti, čím chceme meniť vaše životy k lepšiemu a uľahčiť vám riešenie rôznych situácií, ktoré život prináša.

Každý mesiac vám spolu s odborným hosťom ľudskou rečou približujeme aktuálne témy z oblasti financií či práva.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Bezpečnosť na cestách by mala byť absolútnou prioritou pre každého z nás, či už riadime motorové vozidlo, kolobežku, bicykel alebo sme účastníkom cestnej premávky len ako chodci. Dodržiavanie dopravných predpisov je základom pre bezpečnosť nás všetkých.

Čo robiť a čomu sa vyvarovať, aby sme boli sami bezpečnejší pre ostatných na ceste a omnoho viac nám porozprával šéf dopravnej polície, Tomáš Vrábel.

V tomto diele podcastu sa dozviete aj:

0 %
Zľava

Jazdíte málo? Platíte málo. Získajte zľavu až 20 % z ceny PZP. Spoznajte novinku na slovenskom trhu. Vypočítajte si cenu online. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 6. dielu podcastu Zdravý rozum o bezpečnosti na cestách, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.