Zdieľať

Zdravý biznis #5: Vývoj trhu s nehnuteľnosťami

ZB_5 - Vývoj trhu s nehnuteľnosťami
Vypočujte si 5. diel nášho podcastu Zdravý biznis, v ktorom sa venujeme situácii na trhu s nehnuteľnosťami.
ZB_5 - Vývoj trhu s nehnuteľnosťami

Podcast Zdravý biznis je najnovším prírastkom medzi obľúbenými podcastmi od Unionu. Na úspech Zdravých rečí a Zdravej duše nadväzuje s užitočnými radami pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Zároveň je však vhodný aj pre laikov, či študentov ekonomických smerov, ktorí sa chcú zorientovať vo svete financií a poznať odpovede na aktuálne otázky, ktoré im sprostredkujú odborníci.

Dvakrát mesačne vám prinášame nový diel podcastu Zdravý biznis. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa sveta financií.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Realitný trh sa v dnešnej dobe veľmi rýchlo mení rovnako ako prostredie, ktoré vplýva na ceny nehnuteľností. Banky na negatívny vplyv inflácie reagovali zmenou úrokov sadzieb a sprísnením procesov poskytovania a schvaľovania hypotekárnych úverov. Počet kupujúcich preto klesá, no dopyt ostáva napriek tomu vysoký. Vieme ochrániť svoje finančné prostriedky pred infláciou? Oplatí sa ešte investovať do nehnuteľností? S týmito otázkami nám vie poradiť aj realitný maklér. Ako si vybrať toho správneho?

Na naše otázky nám odpovie regionálny riaditeľ a spolumajiteľ franšízingovej realitnej siete RE/MAX, Ing. Richard Churý.

V tomto diele podcastu sa dozviete:

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 5. dielu podcastu Zdravý biznis o tom,  kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.