Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravý biznis #5: Vývoj trhu s nehnuteľnosťami

ZB_5 - Vývoj trhu s nehnuteľnosťami
Vypočujte si 5. diel nášho podcastu Zdravý biznis, v ktorom sa venujeme situácii na trhu s nehnuteľnosťami.
ZB_5 - Vývoj trhu s nehnuteľnosťami

Podcast Zdravý biznis je najnovším prírastkom medzi obľúbenými podcastmi od Unionu. Na úspech Zdravých rečí a Zdravej duše nadväzuje s užitočnými radami pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Zároveň je však vhodný aj pre laikov, či študentov ekonomických smerov, ktorí sa chcú zorientovať vo svete financií a poznať odpovede na aktuálne otázky, ktoré im sprostredkujú odborníci.

Dvakrát mesačne vám prinášame nový diel podcastu Zdravý biznis. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa sveta financií.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Realitný trh sa v dnešnej dobe veľmi rýchlo mení rovnako ako prostredie, ktoré vplýva na ceny nehnuteľností. Banky na negatívny vplyv inflácie reagovali zmenou úrokov sadzieb a sprísnením procesov poskytovania a schvaľovania hypotekárnych úverov. Počet kupujúcich preto klesá, no dopyt ostáva napriek tomu vysoký. Vieme ochrániť svoje finančné prostriedky pred infláciou? Oplatí sa ešte investovať do nehnuteľností? S týmito otázkami nám vie poradiť aj realitný maklér. Ako si vybrať toho správneho?

Na naše otázky nám odpovie regionálny riaditeľ a spolumajiteľ franšízingovej realitnej siete RE/MAX, Ing. Richard Churý.

V tomto diele podcastu sa dozviete:

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 5. dielu podcastu Zdravý biznis o tom,  kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.