Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravý biznis #4: Ako si udržať automobilky

ZB_4_Ako si udržať automobilky
Vypočujte si 4. diel nášho podcastu Zdravý biznis, v ktorom sa venujeme téme, ako si udržať automobilky a načo by sme sa mali zamerať, aby na automobilovom priemysle nezlyhala naša ekonomika.
ZB_4_Ako si udržať automobilky

Podcast Zdravý biznis je najnovším prírastkom medzi obľúbenými podcastmi od Unionu. Na úspech Zdravých rečí a Zdravej duše nadväzuje s užitočnými radami pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Zároveň je však vhodný aj pre laikov, či študentov ekonomických smerov, ktorí sa chcú zorientovať vo svete financií a poznať odpovede na aktuálne otázky, ktoré im sprostredkujú odborníci.

Dvakrát mesačne vám prinášame nový diel podcastu Zdravý biznis. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa sveta financií.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Príchod veľkej, v poradí už piatej automobilky Volvo na východ Slovenska prinieslo búrlivé ohlasy. Ich rozhodnutie bude mať priaznivý vplyv na zamestnanosť a rozvoj daného regiónu. No nájdu sa aj skeptici, ktorí sa pýtajú či päť automobiliek nie je na malé Slovensko už príliš veľa a nebudeme na automobilovom priemysle príliš závislí. Správa o rozhodnutí Volva vyrábať u nás iba elektromobily je preto o to pozitívnejšia, pretože zlepšuje diverzifikáciu našej automobilovej výroby.

Aby sme pre automobilky ostali atraktívnou krajinou aj v budúcnosti musíme pracovať na tom aby sme vedeli vykonávať aj sofistikovanejšie činnosti ako len výrobu a byť schopní počúvať ich potreby a reagovať na ne.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Odpovede na otázky spojené s udržaním automobilovej výroby u nás, nám poskytol analytik Slovenskej sporiteľne Matej Horňák.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 4. dielu podcastu Zdravý biznis o tom, ako si udržať automobilky, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.