Atoms/icons/24/grey/info-24

V piatok 30. 9. 2022 sme pre vás predĺžili otváraciu dobu kontaktných miest až do 20:00 hod. 

Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravý biznis #4: Ako si udržať automobilky

ZB_4_Ako si udržať automobilky
Vypočujte si 4. diel nášho podcastu Zdravý biznis, v ktorom sa venujeme téme, ako si udržať automobilky a načo by sme sa mali zamerať, aby na automobilovom priemysle nezlyhala naša ekonomika.
ZB_4_Ako si udržať automobilky

Podcast Zdravý biznis je najnovším prírastkom medzi obľúbenými podcastmi od Unionu. Na úspech Zdravých rečí a Zdravej duše nadväzuje s užitočnými radami pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Zároveň je však vhodný aj pre laikov, či študentov ekonomických smerov, ktorí sa chcú zorientovať vo svete financií a poznať odpovede na aktuálne otázky, ktoré im sprostredkujú odborníci.

Dvakrát mesačne vám prinášame nový diel podcastu Zdravý biznis. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa sveta financií.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Príchod veľkej, v poradí už piatej automobilky Volvo na východ Slovenska prinieslo búrlivé ohlasy. Ich rozhodnutie bude mať priaznivý vplyv na zamestnanosť a rozvoj daného regiónu. No nájdu sa aj skeptici, ktorí sa pýtajú či päť automobiliek nie je na malé Slovensko už príliš veľa a nebudeme na automobilovom priemysle príliš závislí. Správa o rozhodnutí Volva vyrábať u nás iba elektromobily je preto o to pozitívnejšia, pretože zlepšuje diverzifikáciu našej automobilovej výroby.

Aby sme pre automobilky ostali atraktívnou krajinou aj v budúcnosti musíme pracovať na tom aby sme vedeli vykonávať aj sofistikovanejšie činnosti ako len výrobu a byť schopní počúvať ich potreby a reagovať na ne.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Odpovede na otázky spojené s udržaním automobilovej výroby u nás, nám poskytol analytik Slovenskej sporiteľne Matej Horňák.

Atoms/icons/80/grey-green/kolko_platit-80

Extra výhody a zľavy pre poistencov Union zdravotnej poisťovne

Union zdravotná poisťovňa prináša svojim poistencom množstvo extra výhod a zliav vo vybraných zdravotníckych zariadeniach, ako aj u našich partnerov po celom Slovensku.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 4. dielu podcastu Zdravý biznis o tom, ako si udržať automobilky, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Tieto články by ťa mohli zaujímať
Tieto články
by ťa mohli zaujímať
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.