Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #7: Zdravá myseľ a covid karanténa

Zdrave reci_7
Vypočujte si 7. diel nášho podcastu Zdravé reči a o zvládaní zmenených životných podmienok v čase karantény.
Zdrave reci_7

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Čo sa dozviete v tomto diele?

V 7. diele nášho podcastu Zdravé reči sa dozviete všetko zvládaní domácej karantény. 

Koronavírus zasiahol každého z nás. Z domácej karantény vyplývajú rôzne veľmi výrazné zmeny v našich životoch, ktoré nabúravajú zaužívané stereotypy. Musíme sa vysporiadať s komplikáciami, ktoré súvisia s prácou z domu, vytvoriť nový režim pre seba a svoje rodiny. Množstvo ľudí, ktorí stále chodia do práce, má obavu o svoje zdravie. Ako vydržať sám so sebou a so svojimi blízkymi v čase sociálnej izolácie?

Ako zvládať záťažové situácie ako napríklad stratu zamestnania? Na tieto témy sme sa rozprávali s neuropsychológom Robertom Krausem.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 7. dielu podcastu Zdravé rečí o zvládaní domácej karantény kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Papanova

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.