Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #64: Prečo je dôležité očkovať sa proti covid-19? Podcast na tému Vakcinácia.

podcast vakcinácia
Vypočujte si 64. diel nášho podcastu Zdravé reči a dozviete sa všetko o vakcinácii proti ochoreniu covid-19.
podcast vakcinácia

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Ako je na tom aktuálne účinnosť vakcín proti covid- 19 a podľa čoho si vyberať? Aké sú vedľajšie nežiadúce účinky po očkovaní? Môžeme ochorieť na covid- 19 aj po očkovaní? Ako sa vytvárajú protilátky v našom tele? Kedy máme vytvorenú imunitu po očkovaní? Kedy bude potrebné sa preočkovať? Pri akom počte očkovaných sa vytvorí kolektívna imunita? Aké sú momentálne typy vakcín a ako je to s vývojom nových? Prečo ľudia veria hoaxom v súvislosti s ochorením covid- 19?

Na tému očkovanie sme sa rozprávali s doktorkou Alenou Koščálovou a spolumajiteľom komunikačnej agentúry Štefanom Modričom.

0 %
Zľava

Máme pre vás zľavu až 31 % na covid-19 testy vo viacerých laboratóriách na Slovensku.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 64. dielu podcastu Zdravé rečí o vakcinácii proti ochoreniu covid-19 kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Daniel Skatular

Pomohla ti táto odpoveď?