Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #63: Preventívna zubná prehliadka

podcast zdravé reči preventívna prehliadka u zubára
Ako má prebiehať preventívna zubná prehliadka? Na aké úkony má pacient počas prehliadky nárok? Vypočujte si 63. diel nášho podcastu o preventívnej stomatologickej prehliadke.
podcast zdravé reči preventívna prehliadka u zubára

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Ako má prebiehať preventívna zubná prehliadka? Na aké úkony má pacient počas prehliadky nárok? Aké informácie by nám mala poskytnúť preventívna prehliadka? Prečo sú dôležité záhryzové snímky? Aké sú najčastejšie zubné ochorenia? Ako vzniká zubný kaz a ako mu prechádzať? Prečo je dôležitá zdravá ústna dutina? Na tému choroby zubov, ústnej dutiny a ich prevencia, sme sa rozprávali so zubárom Pavlom Andelom.

0 %
Zľava

Máme pre vás zľavu až 31 % na covid-19 testy vo viacerých laboratóriách na Slovensku.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 63. dielu podcastu Zdravé rečí o lymskej borelióze klinite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Martina Harsanyiova

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.