Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #29: Interrupcie

Interrupcia
Umelé prerušenie tehotenstva je pre každú ženu veľmi závažným rozhodnutím. Tentokrát na naše otázky odpovedal gynekológ Marian Kollár.
Interrupcia

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Umelé prerušenie tehotenstva je pre každú ženu veľmi závažným rozhodnutím. Máloktorá téma však polarizuje spoločnosť natoľko, ako problematika interrupcií. Aké sú časté dôvody, kedy ženy podstupujú interrupciu? Je potrebné sprísňovať zákony o interrupciách na Slovensku? Akú úlohu má osveta a vzdelanie žien v tejto oblasti?

Tentokrát na naše otázky odpovedal gynekológ a prezident SLK Marian Kollár.

0
na zuby

Prispejeme vám až 150 € na zuby ročne na ošetrenie u zubára, dentálnu hygienu alebo zubné strojčeky. Vy rozhodnete, či ich miniete naraz alebo si ich rozdelíte na viac ošetrení.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 29. dielu podcastu Zdravé rečí o umelom prerušení tehotensva, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Barbara Rusinova

Pomohla ti táto odpoveď?