Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #23: Preventívne prehliadky

Preventívna prehliadka
Vypočujte si 23. diel nášho podcastu Zdravé reči na tému preventívnych prehliadok. Aké sú najčastejšie ochorenia, ktoré preventívna prehliadka môže odhaliť sme sa rozprávali so všeobecným lekárov Petrom Makarom.
Preventívna prehliadka

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Pravidelné vyšetrenia sú účinnou prevenciou viacerých civilizačných chorôb. Aké najčastejšie ochorenia môže odhaliť preventívna prehliadka? Čo všetko obnáša a ako sa na ňu pripraviť? Na čo všetko má pacient počas nej nárok? Aké druhy preventívnych prehliadok poznáme a ako často ich máme absolvovať?

Na tému dôležitosti prevencie sme sa rozprávali so všeobecným lekárov Petrom Makarom.

Atoms/icons/80/grey-green/kolko_platit-80

Extra výhody a zľavy pre poistencov Union zdravotnej poisťovne

Union zdravotná poisťovňa prináša svojim poistencom množstvo extra výhod a zliav vo vybraných zdravotníckych zariadeniach, ako aj u našich partnerov po celom Slovensku.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 23. dielu podcastu Zdravé rečí o skupinovom tréningu a chudnutí, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Barbara Rusinova

Pomohla ti táto odpoveď?