Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #138: Covid a vírusové ochorenia

ZR_138-Covid a vírusové ochorenia
Vypočujte si 138. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme téme Covid-19 a vírusovým ochoreniam.
ZR_138-Covid a vírusové ochorenia

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Už sú to takmer tri roky, kedy bol na Slovensku zistený prvý prípad Covid-19. Za toto, pre mnohých z nás náročné obdobie, sme sa o koronavíruse a jeho mutáciách mnoho naučili. Stále je medzi nami, spolu s ďalšími vírusmi vyvolávajúcimi respiračné ochorenia, ktoré aktuálne trápia našu spoločnosť.  Respirátory nosí len malá hŕstka ľudí, nie sú takmer žiadne preventívne opatrenia a nariadenia. Odborníci preto naďalej odporúčajú vakcináciu ako najlepší spôsob prevencie. 

Ako chrániť seba a druhých a prečo by sme nemali poľaviť v zásadách, ktoré sme si doposiaľ osvojili, nám prezradí renomovaný vedec Pavol Čekan. Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Atoms/icons/80/grey-green/kolko_platit-80

Extra výhody a zľavy pre poistencov Union zdravotnej poisťovne

Union zdravotná poisťovňa prináša svojim poistencom množstvo extra výhod a zliav vo vybraných zdravotníckych zariadeniach, ako aj u našich partnerov po celom Slovensku.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 138. dielu podcastu Zdravé reči, Covid a vírusové ochorenia, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová