Zdieľať

Zdravé reči #135: Plodnosť a jej limity

Podcast Plodnost a jej limity
Vypočujte si 135. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa plodnosti a jej limitom.
Podcast Plodnost a jej limity

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Aj v tomto diele podcastu prinášame záznam z festivalu zdravia Zdravé reči LIVE v Poprade. Rozobrali sme tému plodnosti a jej limitov s odborníčkou doc. MUDr. Silviou Toporcerovou, PhD., MBA. medicínskou riaditeľkou centra asistovanej reprodukcie Gyncare.

Aká je budúcnosť prirodzeného počatia, aké sú limity plodnosti a čo všetko musí podstúpiť pár zvažujúci umelé oplodnenie?

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

0
Príspevok

Spolu vám prispejeme až 1 200 eur na úkony súvisiace s asistovanou reprodukciou. Ako prvá zdravotná poisťovňa uhrádzame výkony v rámci liečby neplodnosti, ktoré ste si museli doteraz financovať z vlastných zdrojov.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 135. dielu podcastu Zdravé reči o plodnosti a jej limitoch kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Štálniková

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.