Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #134: Zdravé a husté kosti

ZR_134-Zdravé a husté kosti
Vypočujte si 134. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme téme zdravých a hustých kostí.
ZR_134-Zdravé a husté kosti

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

V ďalšej epizóde z nášho eventu Zdravé reči LIVE v Poprade sme sa zamerali na tému zdravia našich kostí. Do tridsiateho roku veku si budujeme základ svojich kostí. Je preto dôležité už od detstva až do dospelosti ostať fyzicky aktívny a venovať pozornosť strave, ktorá by mala byť pestrá a bohatá na živiny. 

Osteoporóza, resp. rednutie kostí nebolí a mnohí sa o tomto ochorení dozvedia až po páde alebo úraze. Ako si udržať zdravie aj v tejto oblasti, koho sa osteoporóza týka a ako sa vyhnúť nebezpečnej osteopatickej zlomenine nám prezradí Mgr. MUDr. Andrea Švrčková, MHA., predsedkyňa Sekcie ambulantných ortopédov SOTS.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 134. dielu podcastu Zdravé reči, o osteoporóze, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.