Zdieľať

Zdravé reči #131: Starostlivosť o novorodeniatko II.

ZR_131 - Starostlivosť o novorodeniatko II
Vypočujte si 131. diel nášho podcastu Zdravé reči, ktorý je pokračovaním podcastu starostlivosti o novorodeniatko.
ZR_131 - Starostlivosť o novorodeniatko II

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Príchod bábätka so sebou prináša okrem radosti aj nové starosti, únavu a často aj stres. Stresujúcim situáciám sa vieme vyhnúť ak sa na ne pripravíme. Po úspešnej prvej časti podcastu o starostlivosti o novorodenca vám prinášame ďalšiu, v ktorej sa zameriame na bezproblémový príchod bábätka do nového domova.

Veľkou pomocou pre budúcich a čerstvých rodičov je možnosť využiť služby pôrodnej asistentky i rôzne bezplatné kurzy poskytované nemocnicou, resp. pôrodnicou. Čoraz vyhľadávanejšie sú aj osobné alebo online kurzy. Tie rodičov učia ako sa starať napríklad o pupok novorodenca alebo ako dieťa polohovať v postieľke a predísť tak zležanej hlavičke.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Hostkou podcastu o starostlivosti o novorodeniatko je MUDr. Katarína Legrand, pediatrička a poradkyňa z platformy vasaokidoki.sk.

0
Príspevok

Na bábätko vám prispejeme až 300 €. Získajte príspevok na plienky Pampers, vybrané produkty HiPP, na kurz plávania alebo na monitor dychu.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 131. dielu podcastu Zdravé reči, druhého dielu o starostlivosti o novorodeniatko, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.