Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #131: Starostlivosť o novorodeniatko II.

ZR_131 - Starostlivosť o novorodeniatko II
Vypočujte si 131. diel nášho podcastu Zdravé reči, ktorý je pokračovaním podcastu starostlivosti o novorodeniatko.
ZR_131 - Starostlivosť o novorodeniatko II

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Príchod bábätka so sebou prináša okrem radosti aj nové starosti, únavu a často aj stres. Stresujúcim situáciám sa vieme vyhnúť ak sa na ne pripravíme. Po úspešnej prvej časti podcastu o starostlivosti o novorodenca vám prinášame ďalšiu, v ktorej sa zameriame na bezproblémový príchod bábätka do nového domova.

Veľkou pomocou pre budúcich a čerstvých rodičov je možnosť využiť služby pôrodnej asistentky i rôzne bezplatné kurzy poskytované nemocnicou, resp. pôrodnicou. Čoraz vyhľadávanejšie sú aj osobné alebo online kurzy. Tie rodičov učia ako sa starať napríklad o pupok novorodenca alebo ako dieťa polohovať v postieľke a predísť tak zležanej hlavičke.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Hostkou podcastu o starostlivosti o novorodeniatko je MUDr. Katarína Legrand, pediatrička a poradkyňa z platformy vasaokidoki.sk.

0
Príspevok
Na bábätko vám prispejeme až 100 €. Bezplatne vám požičiame monitor dychu, pošleme poukážku na nákup novorodeneckých potrieb a prispejeme na kurz plávania.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 131. dielu podcastu Zdravé reči, druhého dielu o starostlivosti o novorodeniatko, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová