Zdieľať

Zdravé reči #119: Špeciál o zdravom lete

ZR_119 – Špeciál o zdravom lete
Vypočujte si 119. diel nášho podcastu Zdravé reči. Druhý tohtoročný špeciál, v ktorom si pripomenieme ako si užiť leto v zdraví.
ZR_119 – Špeciál o zdravom lete

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Leto je obdobie slnka, dovoleniek a cestovania. Príjemné letné chvíle nám ale môže skomplikovať naše zdravie.

V letnom špeciále sme preto zhrnuli to najlepšie, čo ste si vypočuli od našich hostí – odborníkov. Pripomenieme si, čo nás naučila pandémia, ako sa chrániť pred spálením pokožky, ako predchádzať infekciám i že štíhle telo by nemalo byť utrápené diétami, ale výsledkom správneho stravovania. 

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Ponúkame to najlepšie zo Zdravých rečí pre vaše zdravé leto.

0 %
Príspevok

Vrátime vám 50 % z ceny očkovania proti kliešťovej encefalitíde. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 119. dielu podcastu Zdravé reči, v ktorom sme zhrnuli to najlepšie pre vaše zdravé leto, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.