Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #119: Špeciál o zdravom lete

ZR_119 – Špeciál o zdravom lete
Vypočujte si 119. diel nášho podcastu Zdravé reči. Druhý tohtoročný špeciál, v ktorom si pripomenieme ako si užiť leto v zdraví.
ZR_119 – Špeciál o zdravom lete

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Leto je obdobie slnka, dovoleniek a cestovania. Príjemné letné chvíle nám ale môže skomplikovať naše zdravie.

V letnom špeciále sme preto zhrnuli to najlepšie, čo ste si vypočuli od našich hostí – odborníkov. Pripomenieme si, čo nás naučila pandémia, ako sa chrániť pred spálením pokožky, ako predchádzať infekciám i že štíhle telo by nemalo byť utrápené diétami, ale výsledkom správneho stravovania. 

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Ponúkame to najlepšie zo Zdravých rečí pre vaše zdravé leto.

0 %
Príspevok

Vrátime vám 50 % z ceny očkovania proti kliešťovej encefalitíde. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 119. dielu podcastu Zdravé reči, v ktorom sme zhrnuli to najlepšie pre vaše zdravé leto, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Poistite sa na letnú dovolenku už teraz

Pohodlne online za 5 minút. Aj s predstihom, aj na poslednú chvíľu. Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú zľavu na krátkodobé cestovné poistenie až 50 %.