Zdravá duša #57: Psychické poruchy v bežnom živote

ZD_57-9
Vypočujte si 57. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme Psychické poruchy v bežnom živote.
ZD_57-9

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Každý z nás prežíva veci v bežnom živote úplne inak. Práca, ktorá nás predtým bavila, zrazu prestala dávať zmysel. Alebo nás už nenapĺňajú bežné činnosti alebo vzťahy či škola.

Nie každý prejav negatívnych pocitov však musí znamenať, že sa jedná o psychickú poruchu. Pri akých prejavoch by sme mali spozornieť? Ako si s nimi poradiť  a či radšej vyhľadať odbornú pomoc nám porozprával docent Michal Hajdúk z Katedry psychológie Filozofickej fakulty UK v Bratislave.

Dozviete sa aj o tom:

Atoms/icons/80/grey-green/kolko_platit-80

Zdravotné výhody pre všetkých

Union zdravotná poisťovňa prináša svojim poistencom množstvo zdravotných výhod a zliav. Príspevok 150 eur na zubné ošetrenie a dentálnu hygienu, doplatky za lieky pre deti, nadštandardné vyšetrenia a oveľa viac …

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 57. dielu podcastu Zdravá duša o psychických poruchách v bežnom živote kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Regina Juhásová