Zdieľať

Zdravá duša #53: Introverti a extroverti

ZD_53-9
Vypočujte si 53. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme Introverti a extroverti.
ZD_53-9

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Môže mať extrovert niečo z introverta a naopak? Tušíte správne, je to tak. Vlastnosti oboch skupín a ich správanie sa môže líšiť v závislosti od konkrétnej situácie. Ste schopní po prvej diskusii s človekom laicky posúdiť, do akej kategórie patrí konkrétny človek? 

V akých profesiách vynikajú extroverti a prečo sú introverti väčšinou dobrými lídrami? Ako je to v partnerských vzťahoch a omnoho viac pútavo a vtipne opísal vojenský psychológ, Tomáš Poláček.

Okrem toho sa dozviete aj to:

Atoms/icons/80/grey-green/poistenec-80

Zľavy na produkty v Union poisťovni

Poistenci Union zdravotnej poisťovne môžu využívať zľavy na rôzne produkty Union poisťovne. Využite napríklad zľavu 30 % na Krátkodobé cestovné poistenie alebo 20 % na poistenie onkologických chorôb a mnoho ďalších.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 53. dielu podcastu Zdravá duša o introvertoch a extrovertoch, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.