Zdieľať

Zdravá duša #39: Vianoce bez stresu

ZD_39-Vianoce bez stresu
Vypočujte si 39. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme, ako si zabezpečiť šťastné a veselé Vianoce v rodine.
ZD_39-Vianoce bez stresu

Náš podcast Zdravá duša je nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Je v poriadku necítiť sa dobre. Nahovárať si, že všetko je OK, aj napriek tomu, že cítime napätie, stres, nervozitu, už v poriadku nie je. S podobnými emóciami sa stretávame počas celého roku a je treba s nimi pracovať.

Ak počas Vianoc pociťujete stres, rozhodne nejde o vaše zlyhanie. Ak túžite po pokoji je možné dopriať si ho. Spýtajte sa v pravom rade sami seba, po akých Vianociach túžite a čo chcete počas sviatkov robiť a s kým ich stráviť. Ako sa vysporiadať s množstvom výziev, ktoré stoja pred vami, aby ste si užili Vianoce bez stresu vám prezradí naša hostka psychologička Denisa Debrecká.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu na Instagrame

Sledujte náš kanál pre duševné zdravie na Instagrame, ktorý je plný užitočného a zaujímavého obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 39. dielu podcastu Zdravá duša, o Vianociach bez stresu, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.