Atoms/icons/24/grey/info-24
Pozor na podvodné správanie: Na sociálnych sieťach evidujeme snahu získať v našom mene osobné údaje na pochybné účely výmenou za odmenu 200 €. Nie je to naša aktivita. Od podobných praktík sa dištancujeme. Na príspevok nereagujte alebo ho nahláste sociálnej sieti (pri každom príspevku máte túto možnosť).
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravá duša #11: Roly v živote

Roly v živote
Vypočujte si 11. diel podcastu Zdravá duša a dozviete sa viac o rolách v živote, sebapoznaní a sebaláske.
Roly v živote

Náš podcast Zdravá duša je nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

 

Čo sa dozviete v tomto diele?

Sebaláska nie je sebecká. Zdravá sebaláska je základom pre šťastný život. Cesta k nej vedie cez spoznanie nášho JA. Je skutočne dôležité pochopiť, kým naozaj sme.

Často si myslíme, že sme rodičom, dieťaťom, súrodencom, šéfom, zamestnancom, no ide iba o roly, ktoré prijímame. Odpoveď na to, kým v skutočnosti sme treba hľadať niekde inde. Už v detstve a následne aj vo vzťahu s našimi rodičmi.

Ako celý tento kolobeh ovplyvňuje naše vnútro, naše JA, vnímanie rolí a teda aj správanie sa a sebalásku, sa dozvieme v ďalšej epizóde podcastu ZDRAVÁ DUŠA, tentoraz s Katarínou Havlíkovou, NLP master coach.

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu

Pridajte sa do facebookej skupiny Union pre zdravú dušu, ktorá obsahuje množstvo zaujímavého a užitočného obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 10. dielu podcastu Zdravá duša o schizofrénii klinite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Štálniková

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Novinka: Od 1. 1. 2022 zvyšujeme príspevky na zuby a oči. Spolu vám dáme až 300 €

Na ošetrenie u zubára 100 € a ďalších 50 € na dentálnu hygienu. Je na vás, či využijete príspevok naraz alebo po častiach.
Atoms/icons/80/grey-green/zub-80
Na okuliarové rámy pre deti 70 € a ďalších 80 € na vyšetrenia očí.