Zdieľať

Zdravá duša #11: Roly v živote

Roly v živote
Vypočujte si 11. diel podcastu Zdravá duša a dozviete sa viac o rolách v živote, sebapoznaní a sebaláske.
Roly v živote

Náš podcast Zdravá duša je nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

 

Čo sa dozviete v tomto diele?

Sebaláska nie je sebecká. Zdravá sebaláska je základom pre šťastný život. Cesta k nej vedie cez spoznanie nášho JA. Je skutočne dôležité pochopiť, kým naozaj sme.

Často si myslíme, že sme rodičom, dieťaťom, súrodencom, šéfom, zamestnancom, no ide iba o roly, ktoré prijímame. Odpoveď na to, kým v skutočnosti sme treba hľadať niekde inde. Už v detstve a následne aj vo vzťahu s našimi rodičmi.

Ako celý tento kolobeh ovplyvňuje naše vnútro, naše JA, vnímanie rolí a teda aj správanie sa a sebalásku, sa dozvieme v ďalšej epizóde podcastu ZDRAVÁ DUŠA, tentoraz s Katarínou Havlíkovou, NLP master coach.

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 10. dielu podcastu Zdravá duša o schizofrénii klinite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Štálniková

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.