Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravá duša #1: Depresia

zdrava dusa depresia
Vypočujte si 1. diel nášho podcastu Zdravá duša a dozviete sa všetko o depresii.
zdrava dusa depresia

Náš nový podcast Zdravá duša je náš nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Aké sú druhy depresie a aké má prejavy? Ako si pomôcť pri myšlienkach na samovraždu? Akého odborníka je potrebné navštíviť pri podozrení na depresiu? Môže byť depresia dedičná?

Na tému depresie sme sa rozprávali so životnou koučkou Katarínou Havlíkovou, ktorá sa s nami podelila o svoje skúsenosti s touto chorobou a psychiatričkou Máriou Matisovou, ktorá ľuďom s depresiou pomáha.

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu na Facebooku

Pridajte sa do facebookej skupiny Union pre zdravú dušu, ktorá obsahuje množstvo zaujímavého a užitočného obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 1. dielu podcastu Zdravá duša o depresii kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Daniel Skatular

Pomohla ti táto odpoveď?