Zdieľať

Všetko o poistení chaty a záhrady, na čo ste báli spýtať

Keď odchádzate na víkend na chatu alebo záhradu, myslíte na poriadny oddych od pracovného zhonu a posledná vec, ktorú by ste chceli vybavovať, je prasknuté potrubie alebo nebodaj vykradnutá záhrada. Dobrá správa je, že s poistením chaty alebo záhrady od poisťovne Union už takéto starosti nemusíte mať!

 

Poznáte ten pocit, keď si už naozaj potrebujete poriadne vydýchnuť od zhonu pracovného týždňa a najradšej by ste si vyčistili hlavu prechádzkou v lese? Mnohí z nás využívajú túto možnosť víkendového oddychu na vlastnej chate, záhrade alebo chalupe. Za dverami chaty môžete nechať všetky starosti každodenných povinností a užívať si chvíle voľna. Čo však robiť, keď sa niečo nečakané prihodí aj na chate? Ak ste si chatu poistili v Union poisťovni, pomôžeme vám s prípadnými nepríjemnosťami, aby ste mohli čím skôr relaxovať.

 

Ako si užiť chatu alebo záhradu bez starostí?

Poistenie chaty, záhrady či chalupy v Union poisťovni vám zabezpečí nonstop asistenčnú linku, na ktorej vám naši kolegovia pomôžu pri nahlasovaní poistnej udalosti. Zabuchli ste sa bez kľúčov, potrebujete vymeniť alebo opraviť zámok? Vybavovať opravu poruchy na vzdialenej chate môže byť náročné. V rámci poistenia k vám pošleme aj elektrikára, inštalatéra, sklára, kúrenára alebo čističov kanalizácie.

Každý však má iné potreby, preto vieme prispôsobiť poistenie aj pre toho najnáročnejšieho záhradkára. Čo môže vaše poistenie zahŕňať?  

  • Poistenie vnútorného vybavenia,
  • Poistenie úrody, rastlín a stromov,
  • Poistenie rekreačnej chaty v zastavanom území,
  • Poistenie trvalo obývanej nehnuteľnosti aj mimo zastaveného územia,
  • Pripoistenie ostatných stavieb – dielňa, bazén, altánok, hrací domček, plot alebo chodník. 

S poistením od Unionu sa teda nemusíte obávať nielen poškodení alebo porúch, ale ani zlodejov, ktorí sa v menej obývaných záhradkárskych oblastiach často pohybujú. Veď oddych si treba užiť naplno, bez zbytočných obáv a stresu.

 

Ako si poistiť chatu alebo záhradu v Union poisťovni?

Radi vám poradíme, ako si prispôsobiť poistenie chaty alebo záhrady presne na mieru vašim potrebám. Dohodnite si stretnutie s obchodným zástupcom jednoducho cez internet alebo vás radi privítame aj v jednej z našich pobočiek. Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 0850 00 33 33.

Union Poisťovňa

Pomohla ti táto odpoveď?