Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Ochráňte vašu chatu a záhradu vhodným poistením

poistenie chaty a záhrady
Keď odchádzate na víkend na chatu alebo záhradu a myslíte na poriadny oddych od pracovného zhonu, posledná vec, ktorú by ste chceli vybavovať, je prasknuté potrubie alebo nebodaj vykradnutá chata. Dobrá správa je, že s naším poistením chaty alebo záhrady už takéto starosti nemusíte mať.
poistenie chaty a záhrady
V článku si prečítate:

Článok bol prvýkrát publikovaný v júni 2016 a aktualizovaný v máji 2024.

Poznáte ten pocit, keď si už naozaj potrebujete poriadne vydýchnuť od zhonu pracovného týždňa a najradšej by ste si vyčistili hlavu prechádzkou v lese? Mnohí z nás využívajú túto možnosť víkendového oddychu na vlastnej chate, záhrade alebo chalupe. Za dverami chaty môžete nechať všetky starosti každodenných povinností a užívať si chvíle voľna. Čo však robiť, keď sa niečo nečakané prihodí aj na chate? Ak si chatu poistíte u nás, pomôžeme vám s prípadnými nepríjemnosťami, aby ste mohli čím skôr relaxovať.

Ako si užiť chatu alebo záhradu bez starostí?

Poistenie chaty, záhrady či chalupy vám zabezpečí nonstop asistenčnú linku, na ktorej vám naši kolegovia pomôžu pri nahlasovaní poistnej udalosti. Zabuchli ste sa bez kľúčov, potrebujete vymeniť alebo opraviť zámok? Vybavovať opravu poruchy na vzdialenej chate môže byť náročné. V rámci poistenia k vám pošleme aj elektrikára, inštalatéra, sklára, kúrenára alebo čističov kanalizácie.

Atoms/icons/80/grey-red/poistenie_majetku-80

Naše poistenie nehnuteľnosti a domácnosti je jednoduché a zrozumiteľné

Vyskladajte si ho podľa svojich potrieb online za pár minút. Zľava 20 % na online Poistenie domácnosti plus zľava 5 % pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Poistenie pre záhradkárov

Každý však má iné potreby, preto vieme prispôsobiť poistenie aj pre toho najnáročnejšieho záhradkára. Čo môže vaše poistenie zahŕňať?  

S Union poistením sa teda nemusíte obávať nielen poškodení alebo porúch, ale ani zlodejov, ktorí sa v menej obývaných záhradkárskych oblastiach často pohybujú. Veď oddych si treba užiť naplno, bez zbytočných obáv a stresu.

Ako si poistiť chatu alebo záhradu?

Radi vám poradíme, ako si prispôsobiť poistenie chaty alebo záhrady presne na mieru vašim potrebám. Dohodnite si stretnutie s obchodným zástupcom jednoducho cez internet alebo navštívte jednu z našich pobočiek. Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás na telefónnom čísle 0850 00 33 33.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.