Dňa 17. apríla 2024 vo večerných hodinách budeme mať plánovanú odstávku niektorých systémov. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Každoročný príspevok 70 eur na dioptrické okuliare pre deti

Vieme, aká dôležitá je starostlivosť o zdravý zrak. Preto vám na nákup okuliarov pre dieťa do 18 rokov každoročne prispejeme sumou 70 eur. Výber rámu je na vás.
Pomozeme vam s doplatkom na okuliarove ramy

Čo od nás dostanete?

Podľa štatistík potrebuje okuliare približne jedno z piatich detí. Deti rýchlo rastú, a zároveň sa stáva, že okuliare stratia alebo poškodia. Je teda úplne bežné, že nové okuliare potrebujú častejšie.

Preto vám v rámci nášho Očného balíka poskytneme každý rok príspevok vo výške 70 eur na okuliarové rámy a/alebo okuliarové šošovky pre vaše deti do 18 rokov.

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás

Vďaka našej online pobočke si pohodlne a jednoducho vyhľadáte našich zmluvných očných lekárov i zmluvné optiky vo vašej blízkosti.

Čo treba splniť?

Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Od 1. apríla 2022 je podmienkou poskytnutia príspevku na okuliarový rám a/alebo okuliarové šošovky zmluvný vzťah očného lekára, ktorý vystaví Poukaz na okuliare a optickú pomôcku s Union zdravotnou poisťovňou. Zároveň musí mať zmluvný vzťah s Union zdravotnou poisťovňou aj optika, ktorá vystaví doklad o úhrade okuliarového rámu a/alebo okuliarových šošoviek.

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.