Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Deti sa vracajú do školských lavíc – úrazy začnú opäť pribúdať!

detské úrazy
Zatvorené školy a takmer žiadny kontakt s rovesníkmi znížili štatistiku detských úrazov.
detské úrazy
V článku si prečítate:

Myslite na úrazové poistenie detí

Podľa našich údajov poklesli počas pandémie koronavírusu oproti roku 2019 počty poranení detí, v niektorých prípadoch, aj o viac ako tridsaťtri percent.

Teraz sa však školské lavice opäť zaplnili a s nimi začne byť rušnejšie aj na oddeleniach úrazovej chirurgie. „Je preto na mieste zamyslieť sa nad úrazovým poistením pre vaše ratolesti. Ideálne takým, ktoré obsahuje krytie väčších rizík, napr. trvalé následky úrazu, ale aj krytie menších rizík, akými sú napr. hospitalizácia v dôsledku úrazu, zlomeniny, popáleniny a denné odškodné za dobu liečenia úrazu, z ktorého je dlhodobo vyplácaný najväčší objem poistných plnení,“ upozorňuje Ondrej Reichbauer, riaditeľ úseku tvorby produktov a riadenia predaja Poštovej poisťovne.

Hoci je cestovanie teraz obmedzené, treba do budúcnosti počítať aj so školskými výletmi a preto by malo poistenie platiť aj mimo Slovenska.

Od začiatku nového školského roka 2021/2022 prichádza Poštová poisťovňa, člen skupiny Union, s mimoriadnou ponukou. Pri uzatvorení Detského poistenia pre nezbedníkov, Úrazového poistenia Plus a Životného poistenia Mozaika, vám pri vybraných rizikách zadarmo zdvojnásobí poistné sumy.

Poisťovňa tieto dvojnásobné poistné sumy garantuje počas trvania poistenia, a to sa už naozaj oplatí. Ponuku je možné využiť až do konca novembra 2021.

5 rád ako zabrániť úrazu vášho dieťaťa

1. Zabezpečte mu reflexné prvky! Na oblečenie, na aktovku alebo na bicykel, či kolobežku. Pri skoršom stmievaní, je dobrá viditeľnosť vašich detí alfou a omegou.
2. Najskôr vľavo, potom vpravo a potom to celé ešte raz – no a na červenú -nikdy! Naučte svoje deti správnemu prechádzaniu cez cestu.
3. Po laviciach sa neskáče, po chodbách školy sa nebehá a už vôbec nie, keď pri desiatovaní. Vysvetlite dieťaťu, že energiu si má šetriť na hodiny telesnej výchovy.
4. Obuv musí mať podrážku, ktorá sa nešmýka. Platí to najmä v čase, keď sú chodníky plné mokrého, šmykľavého lístia.
5. Nepreceňujte schopnosti svojho dieťaťa, vyberajte mu športové aktivity primerané jeho veku a telesnej zdatnosti.

Viac informácií o verejnom prísľube Poštovej poisťovne nájdete na stránke www.postovapoistovna.sk.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.