Zdieľať

7 situácií, kedy potrebujete komplexné individuálne zdravotné poistenie

komplexne individualne zdravotne poistenie

Hovorí sa, že zdravie si za peniaze nekúpime. A je to, samozrejme, pravda. Investovať do kvalitnej zdravotnej starostlivosti, ktorá zabezpečí, že o vás bude postarané, keď bude vaše zdravie ohrozené, sa však už našťastie dá.

komplexne individualne zdravotne poistenie
Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Vývoj produktov je bežnou súčasťou produktového cyklu. Niektoré sa v čase menia, zanikajú a po nich vznikajú nové. Produkt Poistenie Zdravie Maxi s účinnosťou od 15.7. 2021 už nie je v našej ponuke. Vzniká tak priestor na nové produkty, o ktorých vás budeme informovať. 

Poisťovňa UNION vám ako jediná na Slovensku ponúka komplexné individuálne zdravotné poistenie Zdravie MAXI, ktoré vás ochráni aj v týchto siedmych situáciách, v ktorých by ste inak ostali bez pomoci.

1. Keď adrenalínový zjazd na bicykli ubrzdíte zubami

Jarné počasie nás láka vyraziť konečne do prírody a naplno si užiť ten hriešne drahý bicykel, na ktorý celú zimu padal prach. Cyklisti sú však rovnako náchylní na pády ako motorkári, no s jedným drobným rozdielom – máloktorý z nich nosí integrovanú helmu, ktorá by im ochránila aj spodnú časť tváre. A tak sa mnoho pádov končí návštevou zubnej chirurgie, ktorá spája dva finančne mimoriadne náročné odbory – chirurgiu a zubárstvo. Toto je presne ten moment, kedy by človek dal aj posledné peniaze za to, aby sa mohol opäť normálne a bez bolesti najesť. 

2. Keď vás v zahraničí dostane aj niečo horšie ako cestovateľská horúčka

Letenky asi ešte nikdy neboli také lacné ako teraz, a tak niet divu, že nás to láka aj do exotických krajín, o ktorých sme kedysi len snívali. Ale s exotikou sa spájajú aj choroby, o ktorých vaše telo ešte nepočulo. To, čo miestni považujú za bežnú chrípku, vás môže spoľahlivo poslať na jednotku intenzívnej starostlivosti do nemocnice. A tie sú v zahraničí drahé. 

3. Keď zistíte, že nemocničnú stravu ste ochotný znášať maximálne jeden deň

Jednodňová chirurgia je stále populárnejšia a niet divu. Zákroky, ktoré kedysi znamenali týždňový pobyt v nemocnici, sa dajú v dnešnej dobe zvládnuť s jednodňovou návštevou zdravotníckeho zariadenia a s doliečením v pohodlí a komforte domáceho prostredia. Že sa vám táto myšlienka pozdáva oveľa viac ako týždeň v nemocničnej izbe s cudzími ľuďmi a stravou, ktorá si svoje dobré meno ešte musí vyslúžiť?

4. Keď druhú polovicu plánovanej turistickej trasy preletíte v záchranárskom vrtuľníku

Vtipy o českých turistoch bokom, úraz na horách sa môže stať každému a to bez ohľadu na to, či ste na slovenských horách alebo v zahraničí. Horská služba je plná profesionálov, ktorí urobia všetko, čo je v ich silách preto, aby vás z prekérnej situácie dostali. Ako to však už s prácou profesionálov býva, je drahá. A ak sa do veci zapojí aj vrtuľník, tak sa náklady začínajú šplhať do výšky, kedy by väčšina zachránených splácala svoj dlh väčšinu života. Každopádne, vy si len dávajte pozor, lebo nepotrebovať Horskú službu je vždy lepšie, ako oceňovať ich profesionalitu.

5. Keď sa vám v lekárni budú snažiť predať celú budovu a nie len jeden liek

No dobre, to sme možno trochu prehnali, ale občas má človek naozaj pocit, že doplatok za lieky na lekársky predpis by sa mal skôr volať splátka hypotéky lekárne. Ceny liekov neustále rastú a výška doplatkov tiež. Je preto fajn mať poistenie, ktoré to rieši za vás a tieto zvýšené náklady vám uhradí. 

6. Keď si uvedomíte, že najdrahší materiál sveta je očividne šošovka vašich okuliarov

Ak ste si niekedy kupovali dioptrické okuliare, potom určite viete, že pre mnoho ľudí je to ten najdrahší „módny“ doplnok, aký si kedy zadovážili. Okuliare sú jednoducho drahá záležitosť a ako vyplýva už z ich podstaty, ak ich raz potrebujete, tak je to investícia, ktorej sa nevyhnete.

7. Keď zistíte, akú obrovskú hodnotu má pre človeka prítomnosť blízkeho v nemocnici

Návšteva nemocnice sa takmer automaticky spája s traumatizujúcim zážitkom a niet divu, do nemocnice človek chodí, len keď má zdravotný problém alebo úraz. A práve v tejto chvíli najviac ocení blízkosť niekoho známeho, člena rodiny.

 

Momentov, v ktorých oceníte komplexné individuálne zdravotné poistenie Zdravie MAXI , je, samozrejme, oveľa viac a všetky nájdete na našej stránke. My vám len želáme, aby ste nezažili ani jednu z vyššie spomenutých situácií, ale ak náhodou áno, tak sme tu pre vás.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.