Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zľavy na vybrané komerčné poistenia Union poisťovne

Hľadáte zdravotné poistenie, úrazové poistenie, či poistenie vozidiel? Najlepšie z pohodlia domova, online? Riešením je Union poisťovňa.
Zlavy na vybrane komercne poistenia
     

Union nie je iba zdravotná poisťovňa. Na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov pôsobí aj Union poisťovňa, a.s. 

Tá ponúka širokú škálu produktov ako cestovné poistenie, individuálne zdravotné poistenie, úrazové poistenie, poistenie majetku, vozidiel, zodpovednosti za škodu a životné poistenie. Navyše, je tu možnosť uzatvoriť poistenie online z pohodlia vášho domova. Či už ide o zdravotné poistenie alebo PZP online, veríme, že túto možnosť uvíta každý.

Uvedomujeme si dôležitosť aj iných druhov poistení, a preto Union zdravotná poisťovňa ponúka poistencom zaujímavé zľavy na komerčné poistenia sesterskej Union poisťovne.

Zľavy na produkty v Union poisťovni

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

0
tisíc spokojných
klientov
0
tisíc doplatkov
na zuby mesačne
21

tisíc zmluvných
lekárov

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Poistite sa na letnú dovolenku už teraz

Pohodlne online za 5 minút. Aj s predstihom, aj na poslednú chvíľu. Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú zľavu na krátkodobé cestovné poistenie až 50 %.