Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

50 % zľava
na cestovné poistenie

Užite si bezstarostnú dovolenku
s výhodným cestovným poistením.

Cestujte bezpečne s výhodným cestovným poistením.
Ako na to?

Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú okamžitú zľavu až do výšky 50 % z ceny
krátkodobého cestovného poistenia uzatvoreného online.
Ak ešte nie ste naším poistencom, môžete zľavu čerpať ihneď po podaní prihlášky.
Kliknite na Online prihlášku

Vyplňte a odošlite prihlášku do Union zdravotnej poisťovne. Stihnete to do 3 minút.

Uložte si číslo prihlášky
Po vyplnení Online prihlášky od nás dostanete e-mail, kde nájdete aj PDF s číslom prihlášky. PDF si uložte. Číslo prihlášky budete potrebovať pre získanie zľavy.
Uplatnite si zľavu 50 % na cestovné poistenie

Zadajte číslo prihlášky pri uzatváraní cestovného poistenia online a získajte okamžitú zľavu 50  % z ceny krátkodobého cestovného poistenia.

Ak už ste poistencom Union zdravotnej poisťovne alebo už máte svoje číslo podanej prihlášky, môžete ihneď využiť zľavu. Viac o krátkodobom cestovnom poistení.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Poistite sa na letnú dovolenku už teraz

Pohodlne online za 5 minút. Aj s predstihom, aj na poslednú chvíľu. Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú zľavu na krátkodobé cestovné poistenie až 50 %.