Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdravotnú starostlivosť pre vás zabezpečujeme u viac ako 21 tisíc lekárov na celom Slovensku

Každá poistenka a poistenec je pre nás dôležitý. Aby sme dokázali poskytovať kvalitnú zdravotnú starostlivosť všetkým bez rozdielu, neustále navyšujeme počet nových zmluvných poskytovateľov.
Zdravotna starostlivost a jej zabezpecenie
Zdravotna starostlivost a jej zabezpecenie

Čo od nás dostanete?

Záleží nám na našich poistencoch a preto máme uzatvorenú zmluvu s viac ako 94 % poskytovateľov zdravotnej starostlivosti na Slovensku*. Počet nových zmluvných poskytovateľov sa navyše snažíme neustále navyšovať. 

Zmluvu uzatvárame s každým všeobecným lekárom alebo pediatrom, pokiaľ má uňho aspoň jeden náš poistenec uzavretú dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti. V súčasnosti máme zazmluvnených viac ako 3 300 všeobecných lekárov pre dospelých a pediatrov po celom Slovensku. Súčasťou zdravotnej starostlivosti sú samozrejme aj nemocnice. Zazmluvnené máme všetky na území Slovenska.

Či je lekár zazmluvnený si viete jednoducho overiť cez portál našej Online pobočky.

* údaje platné k 31. 12. 2019 z NCZI

Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

V prípade, že plánujete návštevu zdravotníckeho zariadenia, ktoré s nami nemá uzatvorenú zmluvu, môžete vopred požiadať o príspevok na úhradu zdravotnej starostlivosti.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.