Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #84: Časté ochorenia detí

Zdrave reci 84
Zdrave reci 84

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Návrat detí do kolektívu je zakaždým sprevádzaný aj nepríjemnými vírusovými či bakteriálnymi ochoreniami. Podceňovať tento stav by nemal žiadny rodič, a to aj mimo súčasnej pandemickej situácie. Rovnako dôležité je riadiť sa radami lekára a nedať sa zlákať reklamnými ťahmi pri výbere správnych medikamentov. Častou chybou rodičov je napríklad výber sirupu proti kašľu. Rovnako aj prístup ku znížení teploty. Liečivá proti nej, teda paracetamol a ibuprofén, je nutné striedať.

Vypočujte si ďalšie užitočné informácie aj o potrebnej prevencii v podobe pobytu na čerstvom vzduchu od pediatričky Kataríny Šimovičovej.

0 %
Príspevok

Vrátime vám 50 % z ceny očkovania proti kliešťovej encefalitíde. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 84. dielu podcastu Zdravé rečí o častých ochoreniach detí klinite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Lucia Papanova

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.