Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #77: – Vypadávanie vlasov

vypadavanie vlasov podcast
Vypočujte si 77. diel nášho podcastu Zdravé reči a dozviete a všetko o vypadávaní vlasov.
vypadavanie vlasov podcast

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Vypadávanie vlasov znepokojí každého. Nečudo, veď sa o nich hovorí, že sú korunou krásy. Ich hustota, dĺžka a kvalita sa značne podpisujú pod naším sebavedomím. Ich strata môže byť sezónna alebo trvalá. Najčastejšou príčinou vypadávania vlasov je genetika a hormonálna zmena. No v niektorých prípadoch môže ísť o sprievodný jav závažného ochorenia. Zároveň si však za ubúdanie vlasov môžu mnohí z nás aj sami.

Stres, nedostatok vitamínov, zlá životospráva,… to sú tiež spúšťače, ktoré hrajú rolu. Dá sa však vôbec vypadávanie vlasov spomaliť či úplne zastaviť? Ako prebieha  transplantácia a koľko sedení je nutné absolvovať?

Odpovede aj na ďalšie otázky poskytne estetická lekárka Alexandra Markotánová.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 77. dielu podcastu Zdravé rečí o vypadávaní vlasov kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

 

Daniel Skatular

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.