Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #28: Alkoholizmus

Alkoholizmus
Vypočujte si 18. diel nášho podcastu Zdravé reči na tému alkoholizmu. O najčastejších príznakoch a spúšťačoch alkoholizmu sme sa rozprávali s riaditeľom centra pre liečbu drogových závislostí Ľubomírom Okruhlicom.
Alkoholizmus

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Liečba alkoholizmu je náročný a niekedy celoživotný boj. Aké sú najčastejšie príznaky a spúšťače alkoholizmu? Je alkoholizmus choroba? Kedy je potrebné začať s jeho liečbou a čo vlastne znamená abstinencia? Existuje zdravá miera alkoholu? Ako pred alkoholom ochrániť vaše deti?

Pozvanie do nášho podcastu tentokrát prijal riaditeľ centra pre liečbu drogových závislostí Ľubomír Okruhlica.

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu na Facebooku

Pridajte sa do facebookej skupiny Union pre zdravú dušu, ktorá obsahuje množstvo zaujímavého a užitočného obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 28. dielu podcastu Zdravé rečí o alkoholizme a jeho liečbe, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Barbara Rusinova

Pomohla ti táto odpoveď?