Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #24: Antidepresíva

Antidepresíva
Vypočujte si 24. diel nášho podcastu Zdravé reči na tému depresie a jej liečby pomocou antidepresív. Rozprávali sme sa so psychiatričkou Miriam Kubicovou.
Antidepresíva

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Úzkosť, únava, sociálna izolácia, smútok, to všetko a ešte omnoho viac sú možné príznaky depresívnych nálad. Depresia je veľmi častá psychická porucha, ktorá sa však dá vo väčšine prípadov veľmi efektívne liečiť. Aké formy depresie poznáme? Ako táto liečba prebieha? Kedy je vhodné liečiť depresiu u psychológa, a v ktorých prípadoch sa je potrebné obrátiť aj na psychiatra?

Na tému depresie a jej liečby pomocou antidepresív sme sa rozprávali so psychiatričkou Miriam Kubicovou.

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu na Facebooku

Pridajte sa do facebookej skupiny Union pre zdravú dušu, ktorá obsahuje množstvo zaujímavého a užitočného obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 24. dielu podcastu Zdravé rečí o depresii a jej liečbe, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Barbara Rusinova

Pomohla ti táto odpoveď?