Zdieľať

Zdravé reči #153: Bolestivá menštruácia

ZR_153-9
Vypočujte si 153. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme bolestivej menštruácii.
ZR_153-9

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Bolestivá menštruácia je častým problémom mnohých žien. Aké sú príčiny silného krvácania a bolestí? Je bolesť vnímaná ako normálny sprievodný jav menštruácie? 

Čo je ešte v norme a kedy treba konzultovať silnú menštruáciu s gynologičkou či gynekológom? Prečo sú dôležité preventívne prehliadky  na gynekológii porozprávala gynekologička Petra Straková.

Dozviete sa aj:

0
Príspevok

Spolu vám prispejeme až 1 200 eur na úkony súvisiace s asistovanou reprodukciou. Ako prvá zdravotná poisťovňa uhrádzame výkony v rámci liečby neplodnosti, ktoré ste si museli doteraz financovať z vlastných zdrojov.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 153. dielu podcastu Zdravé reči o bolestivej menštruácii, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.