Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #146: Herpetické vírusy

ZR_146-Herpetické vírusy
Vypočujte si 146. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme herpetickému vírusu, liečbe a prevencii herpesu.
ZR_146-Herpetické vírusy

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Čo je herpes, koľko typov existuje a ako ho spoznáte? Na ktorých častiach tela sa najčastejšie objavuje. Je vhodné držať sa babských rád, alebo je lepšie poradiť sa s výberom prípravku na herpesy v lekárni? Čomu sa vyvarovať a kedy požiadať o pomoc odborníka?

O tom, aká je dôležitá prevencia, zdravá životospráva, príjem vitamínov a šport, či je herpetický vírus naozaj dedičný a niečo aj o epigenetike nám porozprával internista, Vladislav Abaffy.

Ďalej sa v rozhovore dozviete:

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 146. dielu podcastu Zdravé reči o Herpecikom víruse kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.