Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #139: Aké potreby dieťaťa napĺňa dojčenie a kedy využiť laktačné poradenstvo?

ZR_139-Laktačné poradenstvo
Vypočujte si 139. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme laktačnému poradenstvu.
ZR_139-Laktačné poradenstvo

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Dojčenie výrazne prispieva k zdravému vývoju dieťaťa. Rovnako pomáha vytvoriť uspokojivý vzťah medzi mamou a jej dieťaťom. Materské mlieko je pre dieťa ľahko stráviteľné, obsahuje všetky potrebné živiny a pomáha mu vytvárať imunitu.

Väčšina matiek je schopná dojčiť a vytvoriť dostatok materského mlieka pre uspokojenie potrieb svojho dieťaťa. No dojčenie nemusí vždy prebiehať ideálne alebo mama jednoducho dojčiť nemôže. Tieto problémy môžu u matky spustiť stres a negatívne pocity. Ak dojčenie nie je príjemné alebo má žena obavy, je dobré kontaktovať laktačnú poradkyňu. 

Ako sa na dojčenie pripraviť, tak aby bolo spokojné bábo aj jeho mama nám prezradila naša hostka, laktačná poradkyňa Andrea Poloková.  

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

0
Príspevok
Na bábätko vám prispejeme až 100 €. Bezplatne vám požičiame monitor dychu, pošleme poukážku na nákup novorodeneckých potrieb a prispejeme na kurz plávania.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 139. dielu podcastu Zdravé reči, laktačné poradenstvo, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.