Atoms/icons/24/grey/info-24

Info…

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #114: Ženy a ich najčastejšie problémy I.

ZR_114_Ženy a ich najčastejšie problémy I.
Vypočujte si 114. diel nášho podcastu Zdravé reči, ktorý je zároveň prvým z našej mini série o ženských problémoch. Venovať sa budeme predmenštruačnému syndrómu a cystám.
ZR_114_Ženy a ich najčastejšie problémy I.

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Takmer každá žena rieši počas svojho života problém alebo poruchu, ktorá súvisí s jej reprodukčným zdravím. Hormonálne ale aj fyzické či psychické zmeny sú prejavom predmenštruačného syndrómu (PMS), ktorý si zaslúži našu pozornosť.

Na PMS nadväzuje menštruačný cyklus, ktorý je prirodzenou súčasťou života ženy a nemal by ju výrazne obmedzovať, či spôsobovať komplikácie. Pokiaľ je menštruačný cyklus ženy nepravidelný, treba tento stav konzultovať s gynekológom. Príčinou môžu byť cysty, endometrióza, alebo iné vaginálne ochorenie.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Všetky dôležité informácie o ženských problémoch, PMS a cystách, sa pokúsime zistiť v prvej z dvoch epizód, a to s gynekologičkou a pôrodníčkou MUDr. Miroslavou Závodskou.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 114. dielu podcastu Zdravé reči o najčastejších ženských problémoch, PMS a cystách, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

Adela Kumorová