Zdieľať

Zdravá duša #40: Ako sa rešpektujúco rozísť s partnerom

ZD_40 - Ako sa rozísť
Vypočujte si 40. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme ako spoznať nefunkčný či toxický vzťah a ako sa rozísť.
ZD_40 - Ako sa rozísť

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Môže to byť zvyk, obavy zo samoty, strach z nepochopenia, či obavy z finančnej situácie. Je mnoho dôvodov, prečo ľudia ostávajú v nefunkčnom vzťahu. Za nezdravými vzťahmi často stojí závislosť na nich. 

Rozchod je často najlepším riešením nefunkčných a najmä toxických vzťahov. Aj keď vie byť emočne náročný, na pocity, situácie i udalosti, ktoré môžu nastať po rozchode sa môžeme pripraviť.  

Ako spoznať nefunkčný či toxický vzťah a najmä, ako ho ukončiť a žiť svoj život bezprostredne po ňom, nám prezradí psychologička Ivana Čergeťová.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu na Instagrame

Sledujte náš kanál pre duševné zdravie na Instagrame, ktorý je plný užitočného a zaujímavého obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 40. dielu podcastu Zdravá duša, o tom, ako sa rozísť, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.