Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravá duša #40: Ako sa rešpektujúco rozísť s partnerom

ZD_40 - Ako sa rozísť
Vypočujte si 40. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme ako spoznať nefunkčný či toxický vzťah a ako sa rozísť.
ZD_40 - Ako sa rozísť

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Môže to byť zvyk, obavy zo samoty, strach z nepochopenia, či obavy z finančnej situácie. Je mnoho dôvodov, prečo ľudia ostávajú v nefunkčnom vzťahu. Za nezdravými vzťahmi často stojí závislosť na nich. 

Rozchod je často najlepším riešením nefunkčných a najmä toxických vzťahov. Aj keď vie byť emočne náročný, na pocity, situácie i udalosti, ktoré môžu nastať po rozchode sa môžeme pripraviť.  

Ako spoznať nefunkčný či toxický vzťah a najmä, ako ho ukončiť a žiť svoj život bezprostredne po ňom, nám prezradí psychologička Ivana Čergeťová.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu na Instagrame

Sledujte náš kanál pre duševné zdravie na Instagrame, ktorý je plný užitočného a zaujímavého obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 40. dielu podcastu Zdravá duša, o tom, ako sa rozísť, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.