Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravá duša #19: Emócie vo vojne

ZD_19_Emócie vo vojne
Vypočujte si 19. diel podcastu Zdravá duša a dozviete sa ako pracovať s emóciami vo vojne.
ZD_19_Emócie vo vojne

Náš podcast Zdravá duša je nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

 

Čo sa dozviete v tomto diele?

Prežívame ťažké časy. Vojenský konflikt zasiahol krajinu, s ktorou zdieľame jednu hranicu. Krajinu, z ktorej máme kolegov, priateľov, susedov. Denne sme vystavovaní záberom, ktoré v nás môžu vyvolať celú škálu negatívnych emócií.

Ako si v týchto dňoch zachovať doterajšiu kvalitu psychického zdravia, ako rozpoznať dezinformácie a hoaxy? Prečo by sme sa mali svojich blízkych pýtať, ako sa cítia a čo by im pomohlo? A ako situáciu na Ukrajine vníma Izzy, ktorá so svojimi rodičmi v minulosti kvôli podobnému konfliktu ušla zo svojej vlasti?

Odpovede sa pokúsime nájsť v špeciálnej epizóde Zdravej duše. Okrem Izzy aj so psychológom Mgr. Martinom Takáčom z platformy ksebe.sk, ktorá ponúka pre ľudí postihnutých ukrajinskou krízou poradenstvo zdarma.

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu na Facebooku

Pridajte sa do facebookej skupiny Union pre zdravú dušu, ktorá obsahuje množstvo zaujímavého a užitočného obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 19. dielu podcastu Zdravá duša o emóciách vo vojne kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Štálniková

Pomohla ti táto odpoveď?