Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #147: Výživa onkologických pacientov

ZR_147-Výživa onkologických pacientov
Vypočujte si 147. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme výžive onkologických pacientov.
ZR_147-Výživa onkologických pacientov

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Kľúčový faktor pre priaznivý priebeh onkologickej liečby je dostatočná výživa pacienta. Vedeli ste, že až dvadsať percent onkologických pacientov a pacientok umiera na podvýživu a nie na onkologické ochorenie? Žiadne chudnutie pre priaznivý priebeh liečby nie je žiadúce.

Ako si nastaviť správny výživový program, ktoré potraviny zaradiť do jedálnička a ktoré nie, vám poradí nutričná terapeutka Národného onkologického ústavu v Bratislave, Petronela Forišek Paul.

V rozhovore si vypočujete:

Poistenie onkologických chorôb vás finančne podrží, aby ste sa mohli plne sústrediť na liečbu. Navyše získate overenie diagnózy a poistenie detí na zmluve rodiča zadarmo.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 147. dielu podcastu Zdravé reči, o výžive onkologických pacientov kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.