……………

Výherkyňa súťaže o šatku a nosič od značky beLenka je vyžrebovaná!

súťaž o šatku a ergonomický nosič

Naša veľká súťaž o kvalitnú šatku a ergonomický nosič na nosenie bábätiek a detí so značkou beLenka bola o polnoci ukončená a má svoju šťastnú výherkyňu.

súťaž o šatku a ergonomický nosič

Dva týždne ste mohli súťažiť o krásnu šatku a nosič značky beLenka. Podmienkou súťaže bola registrácia na Promame a vyplnenie komplentého profilu. Počas týchto dvoch týždňov sme vám prinášali články a informácie o nosení detí v šatkách a ergonomických nosičoch.

Budúce mamičky sa mohli dozvedieť, prečo je nosenie detí fajn a ako prispieva k ich správnemu vývinu, ale poodhalili sme aj naše redakčné „nosičské“ zákulisie. Pozreli sme sa bližšie aj na to, prečo nie je vhodné nosiť bábätká a deti tvárou vpred a v nosičoch, ktoré nie sú ergonomické.

Ďakujeme všetkým, ktoré ste sa do našej súťaže zapojili a srdečne blahoželáme šťastnej výherkyni Ingrid Fabušovej. O svojej výhre už vie a veľmi sa jej potešila!

Získava šatku a nosič v hodnote 225 €:

Šatka beLenka – Mandala

Slovenské šatky na nosenie detí Lenka sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov certifikovaných pre deti. Všetky spĺňajú najvyššie kritéria správneho nosenia. Je vyrobená zo 100% bavlny s gramážou cca 300g / m2.

Nevšedný dizajn šatky je univerzálny a šatka je určená na nosenie už od narodenia, pričom nevyžaduje zanášanie. Vďaka vyššej gramáži však veľmi dobre poslúži aj na nosenie väčšieho a ťažšieho dieťatka. Túto šatku tak využijete počas celého obdobia nosenia. Šatka má skosené cípy, vďaka čomu sa jednoducho viaže a uzol dobre drží.

Ergonomický nosič beLenka – Lenka 4ever

Ergonomický rastúci detský nosič Lenka s originálnym dizajnom je vhodný na nosenie detí od troch mesiacov. Na výber sú 2 typy ramenných popruhov: klasické, ergonomicky tvarované bez možnosti prekríženia alebo široké s možnosťou prekríženia.

Čítali ste náš článok Nosenie detí: Prečo nie je vhodné nosiť bábätká tvárou vpred?

Promama

Sme tím žien, ktorý sa s veľkým nadšením stará o Promamu. Chceme byť miestom, ktoré vám poradí, podporí vás a ukáže materstvo také, aké v skutočnosti je. Redakčný tím Promamy pripravuje niektoré články, hľadá na webe relevantné a zaujímavé informácie na tehotenské a materské témy. V spolupráci s odborníkmi, ale aj ochotnými mamičkami či oteckami, vymýšľa a realizuje prípravu redakčných videí.

Promama

Tieto články by ťa mohli zaujímať