Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka.
Zisti viac.

Výherkyňa súťaže o šatku a nosič od značky beLenka je vyžrebovaná!

súťaž o šatku a ergonomický nosič

Naša veľká súťaž o kvalitnú šatku a ergonomický nosič na nosenie bábätiek a detí so značkou beLenka bola o polnoci ukončená a má svoju šťastnú výherkyňu.

súťaž o šatku a ergonomický nosič

Dva týždne ste mohli súťažiť o krásnu šatku a nosič značky beLenka. Podmienkou súťaže bola registrácia na Promame a vyplnenie komplentého profilu. Počas týchto dvoch týždňov sme vám prinášali články a informácie o nosení detí v šatkách a ergonomických nosičoch.

Budúce mamičky sa mohli dozvedieť, prečo je nosenie detí fajn a ako prispieva k ich správnemu vývinu, ale poodhalili sme aj naše redakčné „nosičské“ zákulisie. Pozreli sme sa bližšie aj na to, prečo nie je vhodné nosiť bábätká a deti tvárou vpred a v nosičoch, ktoré nie sú ergonomické.

Ďakujeme všetkým, ktoré ste sa do našej súťaže zapojili a srdečne blahoželáme šťastnej výherkyni Ingrid Fabušovej. O svojej výhre už vie a veľmi sa jej potešila!

Získava šatku a nosič v hodnote 225 €:

Šatka beLenka – Mandala

Slovenské šatky na nosenie detí Lenka sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov certifikovaných pre deti. Všetky spĺňajú najvyššie kritéria správneho nosenia. Je vyrobená zo 100% bavlny s gramážou cca 300g / m2.

Nevšedný dizajn šatky je univerzálny a šatka je určená na nosenie už od narodenia, pričom nevyžaduje zanášanie. Vďaka vyššej gramáži však veľmi dobre poslúži aj na nosenie väčšieho a ťažšieho dieťatka. Túto šatku tak využijete počas celého obdobia nosenia. Šatka má skosené cípy, vďaka čomu sa jednoducho viaže a uzol dobre drží.

Ergonomický nosič beLenka – Lenka 4ever

Ergonomický rastúci detský nosič Lenka s originálnym dizajnom je vhodný na nosenie detí od troch mesiacov. Na výber sú 2 typy ramenných popruhov: klasické, ergonomicky tvarované bez možnosti prekríženia alebo široké s možnosťou prekríženia.

Čítali ste náš článok Nosenie detí: Prečo nie je vhodné nosiť bábätká tvárou vpred?

Promama

Sme tím žien, ktorý sa s veľkým nadšením stará o Promamu. Chceme byť miestom, ktoré vám poradí, podporí vás a ukáže materstvo také, aké v skutočnosti je. Redakčný tím Promamy pripravuje niektoré články, hľadá na webe relevantné a zaujímavé informácie na tehotenské a materské témy. V spolupráci s odborníkmi, ale aj ochotnými mamičkami či oteckami, vymýšľa a realizuje prípravu redakčných videí.

Promama

Pomohla ti táto odpoveď?

Tieto články by ťa mohli zaujímať
Tieto články
by ťa mohli zaujímať
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

• 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.