Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Union podporuje mamičky a bábätká spolu s Happy Baby

Babatko
V rámci spolupráce s portálom Happy Baby podporujeme mamičky a ich bábätká.
Babatko

Čo ma čaká v tehotenstve

Skôr ako sa narodí bábätko, každá mamička zvažuje, v ktorej poisťovni ho poistiť. Kde majú preň čo najviac výhod a kde sa oň čo najlepšie postarajú. V Union zdravotnej poisťovni je starostlivosť o vaše dieťatko na prvom mieste, presne tak isto ako aj v Happy Baby. Aj preto sme sa rozhodli podporiť mamičky, budúce mamičky a bábätká prostredníctvom Happy Baby projektov.

Happy Baby Správy z bruška

Ak práve čakáte bábätko, určite sa zaregistrujte na www.klub.happybaby.sk a prihláste na odber Správ z bruška. Každý týždeň dostanete správu od „vášho bábätka v brušku“. Prezradí vám, ako sa práve cíti, ako sa vyvíja, o koľko zase narástlo a čo by vám rado povedalo. Budete tak môcť ešte intenzívnejšie precítiť spojenie medzi vami a bábätkom. Sme radi, že môžeme byť jedným z partnerov tohto krásneho edukačného projektu.

Happy baby darčekové balíčky

Happy Baby poznajú mamičky na Slovensku hlavne vďaka roztomilým kufríkom, ktoré si roky odnášajú z pôrodnice spolu s bábätkami a dostávajú ich úplne zadarmo. Sú plné kozmetických, medicínskych, či potravinových produktov tak pre bábätko, ako aj pre mamičku.

Prvé bábätko, ktoré odchádzalo z pôrodnice s Happy Baby balíčkom, sa narodilo už v roku 1993. Na Slovensku, v Čechách, v Belgicku, Francúzsku a aj v Poľsku robia radosť čerstvým mamičkám a tehotným ženám tieto darčekové balíčky už roky.

Kde a kedy dostanete Happy Baby balíčky?

Všetky tieto darčeky dostanú ženy v partnerských ambulanciách Happy Baby – u svojich gynekológov, pediatrov a v pôrodniciach. Ak vás lekár, alebo pôrodnica nepatria medzi partnerské, môžete si všetky 3 balíčky objednať iba za poštovné a balné s doručením až k vám domov.

Testujte zdarma produkty pre bábätká a mamičky

Vďaka Happy Baby môžu mamičky testovať mnohé novinky ako prvé a opäť úplne zadarmo. Pravidelné testovania produktov a zaujímavé súťaže pre mamičky sú ďalšími z projektov, ktoré Happy Baby pravidelne pre mamičky chystá.

Ak chcete aj vy zadarmo testovať produkty, prípadne súťažiť o ceny od partnerov Happy Baby, čítať zaujímavosti a odborné články, alebo sa deliť s mamičkami ako vy o vaše radosti, prípadne starosti, či zabaviť sa, alebo zoznámiť s mamičkami z vášho okolia,  staňte sa súčasťou uzavretej skupinky Mamičky Happy Baby, tak ako my. Prípadne sledujte Happy Baby FacebookInstagram.

Union a Happy Baby vám želá zdravé a šťastné tehotenstvo a materstvo.

0
Príspevok
Na bábätko vám prispejeme až 100 €. Bezplatne vám požičiame monitor dychu, pošleme poukážku na nákup novorodeneckých potrieb a prispejeme na kurz plávania.

Stiahni si ....

Lucia Papanova

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť
Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Tieto články by ťa mohli zaujímať
Tieto články
by ťa mohli zaujímať
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.