Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Union podporuje mamičky a bábätká spolu s Happy Baby

Babatko
V rámci spolupráce s portálom Happy Baby podporujeme mamičky a ich bábätká.
Babatko

Čo ma čaká v tehotenstve

Skôr ako sa narodí bábätko, každá mamička zvažuje, v ktorej poisťovni ho poistiť. Kde majú preň čo najviac výhod a kde sa oň čo najlepšie postarajú. V Union zdravotnej poisťovni je starostlivosť o vaše dieťatko na prvom mieste, presne tak isto ako aj v Happy Baby. Aj preto sme sa rozhodli podporiť mamičky, budúce mamičky a bábätká prostredníctvom Happy Baby projektov.

Happy Baby Správy z bruška

Ak práve čakáte bábätko, určite sa zaregistrujte na www.klub.happybaby.sk a prihláste na odber Správ z bruška. Každý týždeň dostanete správu od „vášho bábätka v brušku“. Prezradí vám, ako sa práve cíti, ako sa vyvíja, o koľko zase narástlo a čo by vám rado povedalo. Budete tak môcť ešte intenzívnejšie precítiť spojenie medzi vami a bábätkom. Sme radi, že môžeme byť jedným z partnerov tohto krásneho edukačného projektu.

Happy baby darčekové balíčky

Happy Baby poznajú mamičky na Slovensku hlavne vďaka roztomilým kufríkom, ktoré si roky odnášajú z pôrodnice spolu s bábätkami a dostávajú ich úplne zadarmo. Sú plné kozmetických, medicínskych, či potravinových produktov tak pre bábätko, ako aj pre mamičku.

Prvé bábätko, ktoré odchádzalo z pôrodnice s Happy Baby balíčkom, sa narodilo už v roku 1993. Na Slovensku, v Čechách, v Belgicku, Francúzsku a aj v Poľsku robia radosť čerstvým mamičkám a tehotným ženám tieto darčekové balíčky už roky.

Kde a kedy dostanete Happy Baby balíčky?

Všetky tieto darčeky dostanú ženy v partnerských ambulanciách Happy Baby – u svojich gynekológov, pediatrov a v pôrodniciach. Ak vás lekár, alebo pôrodnica nepatria medzi partnerské, môžete si všetky 3 balíčky objednať iba za poštovné a balné s doručením až k vám domov.

Testujte zdarma produkty pre bábätká a mamičky

Vďaka Happy Baby môžu mamičky testovať mnohé novinky ako prvé a opäť úplne zadarmo. Pravidelné testovania produktov a zaujímavé súťaže pre mamičky sú ďalšími z projektov, ktoré Happy Baby pravidelne pre mamičky chystá.

Ak chcete aj vy zadarmo testovať produkty, prípadne súťažiť o ceny od partnerov Happy Baby, čítať zaujímavosti a odborné články, alebo sa deliť s mamičkami ako vy o vaše radosti, prípadne starosti, či zabaviť sa, alebo zoznámiť s mamičkami z vášho okolia,  staňte sa súčasťou uzavretej skupinky Mamičky Happy Baby, tak ako my. Prípadne sledujte Happy Baby FacebookInstagram.

Union a Happy Baby vám želá zdravé a šťastné tehotenstvo a materstvo.

0
Príspevok

Na bábätko vám prispejeme až 300 €. Získajte príspevok na plienky Pampers, vybrané produkty HiPP, na kurz plávania alebo na monitor dychu.

Stiahni si ....

Lucia Papanova

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.