……………

Udržateľnosť: prednáška a spoločný piknik

udržateľnosť
Štvrtok 22. jún 2023 bude v Unione celkom netradičný. Budeme sa venovať tímovosti, ale aj udržateľnosti. Mmáme pre vás pripravené dve zaujímavé podujatia.
udržateľnosť

Prednáška o recyklácii oblečenia

O 10:00 nás čaká prednáška o recyklácii oblečenia s organizáciou Nosene.sk. Je fajn sa vzdeládvať v EKO témach, preto si s Katkou Hutyrovou podebatujeme o:

Prednáška sa uskutoční v zasadačke Horehronie – pozývame vás osobne, avšak vysielame aj online.

NOSENE je miesto, kde oblečeniu dávame druhú šancu zažiariť. Voňavé oblečenie zo sekáča, ktoré búra predsudky a bariéry, aby to, čo už bolo vyrobené, bolo nosené aj ďalej. Či už si oblečenie vyberieš a kúpiš alebo ho prinesieš do kolobehu – staneš sa súčasťou riešenia problému, ktorý zaťažuje životné prostredie.
Aká je cesta oblečenia, ktoré nosíme a nakupujeme? Kde končí jeho cesta a kde začína? To sa môžeš dozvedieť na prednáške.

Piknik v Medickej záhrade

O 11:30 sa môžete pridať na piknik v Medickej záhrade. Je to príležitosť na oddych a neformálnu socializáciu s kolegami na čerstvom vzduchu. Preto:

Obedové súpravy máme pre vás k dispozícii v kuchynkách Unionu – na skrinke je obrázok, ktorý spoznáte.

MIESTO STRETNUTIA: socha Kukučína, Medická záhrada (a nájdeme si príjemné miesto)

DOKEDY: do 14:00

ČO ZABEZPEČÍME MY: sedenie – deky, pitný režim aj niečo sladké

Svoju účasť prosím potvrďte prostredníctvom dotazníka, aby sme mali predstavu, koľko nás bude a mohli zabezpečiť dostatok miest a všetko potrebné.

Tešíme sa na vás!

Tieto články by ťa mohli zaujímať

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

• iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

• Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.