Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Má vaše dieťa problémy so správnym držaním tela? Prihláste ho na špeciálny zotavovací tábor!

tábory pre deti so skoliózou
Ak hľadáte pre vaše deti poistené u nás letný tábor, ktorý prospeje ich zdraviu, no zároveň ich zabaví, ponúkame vám zaujímavý tip. Ozdravný pobytový alebo denný tábor v Špecializovanej nemocnici pre ortopedickú protetiku, n.o. v Bratislave, a to dokonca za skvelých podmienok.
tábory pre deti so skoliózou

„Máme veľkú radosť, že naša spolupráca so ŠNOP-om pokračuje a môžeme deťom umožniť skvelý prázdninový zážitok, no zároveň zlepšiť aj stav ich pohybovej sústavy. Záujem zo strany našich poistencov sa každým rokom zvyšuje a deti sa aj opätovne vracajú. Minulý rok pobyt absolvovalo sedemdesiatsedem detí,“ uvádza hovorkyňa Unionu Kristína Baluchová.

Ozdravný tábor sa organizuje pobytovo aj na dennej báze v priestoroch ŠNOP. Je určený pre deti so skoliózou a poruchami držania tela vo veku od 6 do 17 rokov (vrátane). Začína sa v pondelok obedom, končí v piatok obedom a počas celého týždňa je zabezpečená strava a pitný režim.

Pobyt je zameraný na nácvik správneho držania tela pod dohľadom špičkových odborníkov. Deti absolvujú rehabilitačný program v telocvični a v bazéne s individuálnou odbornou konzultáciou. „Dohľad nad priebehom pobytu zabezpečuje sestra v spolupráci s lekárom a cviky, ktoré sa v tábore vaše dieťa naučí, určite využije aj doma pri ďalšej prevencii bolestí chrbtice,“ vysvetľuje Kristína Baluchová za Union.

V popoľudňajších hodinách sa deťom budú venovať animátori, ktorí ich zaujmú rôznymi spoločenskými a zábavnými hrami, súťažami, kvízmi, tvorivými dielňami a športovými aktivitami. Podmienkou pobytu je výmenný lístok na ortopedické vyšetrenie od pediatra a kapacita je limitovaná, s prvým kontaktom preto netreba váhať.

Svoje dieťa, poistené v Union zdravotnej poisťovni, môžu záujemcovia prihlásiť za výhodných podmienok najneskôr do 30. júna 2023. Čakajú na nich špeciálne zľavy:

  • zľava 100 % z doplatku za animátorské a doplnkové služby a kompletná úhrada týždenného hospitalizačného pobytu (pobyt v cene 135 eur teda môžu mať zadarmo);
  • zľava 19,50 eur zo sumy za denný ambulantný pobyt (z plnej ceny 195 eur doplatia rodičia 175,50 eur).

Viac informácií o podmienkach a prihlasovaní nájdete na: Zľavy na letné pobyty pre deti s poruchami držania tela.

Martina Harsanyiova

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.