VIP výhody pre klientov 365.bank

Skvelá správa pre klientov 365.bank. V prípade, že ste alebo sa stanete našimi poistencami,
máte možnosť získať prístup k našim VIP výhodám.

Union zdravotná poisťovňa má skvelú správu pre klientov 365.bank. V prípade, že ste alebo sa stanete poistencami Union zdravotnej poisťovne, máte možnosť získať prístup k našim VIP výhodám. Podmienkou je registrácia na VIP portáli www.vipunion.sk do 30.9.2021 bez ohľadu nato či ste aktuálne poistení v Union zdravotnej poisťovni. Jednotlivé výhody budete môcť čerpať akonáhle sa stanete našim poistencom.

Získať tak môžete zaujímavé VIP výhody ako napríklad:

Bezplatnú dentálnu hygienu vo vybraných centrách. Vyšetrenie pozostáva z odstránenia zubného kameňa a zubného povlaku, lokálnej aplikácie fluoridu vo forme laku alebo gélu v oboch zuboradiach, inštruktáže a nácviku ústnej hygieny a poučenia o prevencii zubného kazu a ochorení parodontu.

Bezplatné vyšetrenie kožných znamienok digitálnym dermatoskopom môže poistenec absolvovať vo vybraných medicínskych centrách. Jedná sa o jedinečnú presnú vyšetrovaciu metódu, ktorá odhalí už najvčasnejšie štádia melanómu. 

Príspevok 70 eur na vyšetrenie potravinovej intolerancie. Potravinová intolerancia je neobvyklá reakcia tela na určité potraviny. Príznaky bývajú často nejasné a základná príčina problému – potravina – nie je  vždy správne diagnostikovaná. Fakt, že  konzumácia určitých potravín je príčinou konkrétnych zdravotných problémov nie je jednoduché zistiť, pretože na rozdiel od okamžitých príznakov potravinovej alergie, príznaky potravinovej intolerancie sa často objavujú niekoľko hodín alebo dokonca dní neskôr.

Ako sa zaregistruje klient 365.bank na VIP portál do 30.9.2021?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.