Zdieľať

Nadštandardná zdravotná starostlivosť v Nemocnici Bory aj pre našich poistencov

operačný zákrok
Možnosť hospitalizácie v Nemocnici Bory budú mať aj naši poistenci a poistenky. Vedenie Union zdravotnej poisťovne potvrdilo, že zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s Nemocnicou Bory je od začiatku mája rozšírená aj o lôžkovú (ústavnú) zdravotnú starostlivosť.
operačný zákrok

„Je našou prioritou, aby naši poistenci a poistenky dostávali kvalitnú zdravotnú starostlivosť a dohoda s novou Nemocnicou Bory bola pre nás prirodzeným krokom smerom k zlepšovaniu dostupnosti zdravotnej starostlivosti. Určite nechceme ukrátiť našich poistencov o možnosť navštevovať a liečiť sa v nemocnici európskeho štandardu, práve naopak,“ uvádza riaditeľ sekcie poistenia Unionu Jozef Koma.

Rovnako ako pre poistencov Dôvery, bude lôžková (ústavná) zdravotná starostlivosť aj pre našich poistencov a poistenky plne hradená z verejného zdravotného poistenia a počas pobytu v nemocnici budú môcť využívať nadštandardné izby.

Zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti pokrýva všetky špecializácie (gynekologicko-pôrodnícke, vnútorné lekárstvo, neurológia, chirurgia, anestéziológia a intenzívna medicína, neurochirurgia, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, gastroenterológia, klinická onkológia, otorinolaryngológia, radiačná onkológia, ortopédia a urológia).

Od 1. júna 2023 bude zazmluvnená aj neonatológia a jednotka intenzívnej starostlivosti o novorodencov, keďže pôrodnica bude v Nemocnici Bory fungovať práve od začiatku júna. V prípade, že si budúce matky pre narodenie dieťaťa vyberú Nemocnicu Bory, pripomíname im, aby nezabudli konzultovať svoje plánovanie pôrodu s gynekologickou ambulanciou v Nemocnici Bory tak, aby boli po 36. týždni tehotnosti zaradené do sledovania pred pôrodom.

„Všetky dôležité informácie nájdu naši poistenci a poistenky aj na našej webstránke, kde sme pre nich pripravili zhrnutie najčastejšie kladených otázok a inštrukcií. Veríme, že budú mať s Nemocnicou Bory len tie najlepšie skúsenosti,“ dodáva za Union hovorkyňa Kristína Baluchová.

Martina Harsanyiova

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.