Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Nadštandardná zdravotná starostlivosť v Nemocnici Bory aj pre našich poistencov

operačný zákrok
Možnosť hospitalizácie v Nemocnici Bory budú mať aj naši poistenci a poistenky. Vedenie Union zdravotnej poisťovne potvrdilo, že zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s Nemocnicou Bory je od začiatku mája rozšírená aj o lôžkovú (ústavnú) zdravotnú starostlivosť.
operačný zákrok

„Je našou prioritou, aby naši poistenci a poistenky dostávali kvalitnú zdravotnú starostlivosť a dohoda s novou Nemocnicou Bory bola pre nás prirodzeným krokom smerom k zlepšovaniu dostupnosti zdravotnej starostlivosti. Určite nechceme ukrátiť našich poistencov o možnosť navštevovať a liečiť sa v nemocnici európskeho štandardu, práve naopak,“ uvádza riaditeľ sekcie poistenia Unionu Jozef Koma.

Rovnako ako pre poistencov Dôvery, bude lôžková (ústavná) zdravotná starostlivosť aj pre našich poistencov a poistenky plne hradená z verejného zdravotného poistenia a počas pobytu v nemocnici budú môcť využívať nadštandardné izby.

Zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti pokrýva všetky špecializácie (gynekologicko-pôrodnícke, vnútorné lekárstvo, neurológia, chirurgia, anestéziológia a intenzívna medicína, neurochirurgia, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, gastroenterológia, klinická onkológia, otorinolaryngológia, radiačná onkológia, ortopédia a urológia).

Od 1. júna 2023 bude zazmluvnená aj neonatológia a jednotka intenzívnej starostlivosti o novorodencov, keďže pôrodnica bude v Nemocnici Bory fungovať práve od začiatku júna. V prípade, že si budúce matky pre narodenie dieťaťa vyberú Nemocnicu Bory, pripomíname im, aby nezabudli konzultovať svoje plánovanie pôrodu s gynekologickou ambulanciou v Nemocnici Bory tak, aby boli po 36. týždni tehotnosti zaradené do sledovania pred pôrodom.

„Všetky dôležité informácie nájdu naši poistenci a poistenky aj na našej webstránke, kde sme pre nich pripravili zhrnutie najčastejšie kladených otázok a inštrukcií. Veríme, že budú mať s Nemocnicou Bory len tie najlepšie skúsenosti,“ dodáva za Union hovorkyňa Kristína Baluchová.

Martina Harsanyiova

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.