Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Kompas zdravia a prevencie pre rodičov mladších školákov

Kompas zdravia - mladší školáci
Prehľad povinných vyšetrení, správna výživa či infografiky o zdravom vývine. Naša nová brožúra poslúži poistencom opäť ako praktický sprievodca, ktorý sa tentokrát zameriava na mladší školský vek.
Kompas zdravia - mladší školáci

Vydali sme unikátnu brožúru o zdraví detí Máme doma malého školáka, určenú rodičom detí 1. stupňa základných škôl. Najnovší KOMPAS zdravia a prevencie mapuje rôzne aspekty vývinu dieťaťa a to po fyzickej aj mentálnej stránke. Mnoho rodičov totiž netuší, že problémy s učením nemusia súvisieť s inteligenciou, v záplave povinností tiež môžu stratiť prehľad o povinných očkovaniach, správnej výžive či vývine chrupu. Súhrn tých najdôležitejších míľnikov a vysvetlení pripravil pre našich poistencov a poistenky tím lekárov, lekárok a odbornej verejnosti, ktorý zastrešuje krajská odborníčka MZ SR pre primárnu pediatriu MUDr. Zora Zdráhalová.

„Naši poistenci sa môžu spoľahnúť na to, že náš KOMPAS poskytuje v starostlivosti o ich dieťa bezchybnú navigáciu. Ide o súhrn odborných informácií, ktoré však sprostredkúvame zrozumiteľnou formou,“ vysvetľuje Marek Mikle, riaditeľ komunikácie a marketingu Unionu. „Práve odosielame takmer dvetisíc brožúr rodičom malých školákov, ktorí o zaslanie brožúry požiadali vďaka nášmu newsletteru. Naši poistenci sa k brožúre môžu dostať aj neskôr v ktorejkoľvek z našich pobočiek po celom Slovensku.“

Edícia KOMPAS má v Unione stabilné miesto a desiatky brožúr na rôzne témy poputovali do rúk už tisícom poistencov. Tematicky pokrývajú okruhy ako stravovanie či duševné zdravie, v minulom roku vsme vydali publikáciu, ktorá sa venuje prvému roku života a poslúži prvorodičkám aj skúsenejším matkám.

„V mladšom školskom veku je dôležité klásť dôraz na správnu výživu, dostatok spánku a prevenciu úrazov. Pravidelné lekárske prehliadky sú nevyhnutné, pretože môžu odhaliť poruchy zraku a nesprávne držanie tela. V prípade porúch reči je zas potrebná starostlivosť logopéda. Naša nová brožúrka je malá, ale komplexná, a sme radi, že ju Union poistenci a poistenky môžu mať ľahko po ruke,“ dodáva hovorkyňa Kristína Baluchová.

Viac informácií o zdraví, benefitoch pre rodičov aj tých najmenších nájdete na našej webstránke.

Zdroj: Union zdravotná poisťovňa

Martina Harsanyiova

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.