Zdieľať

Kam na výlet: Sekcia s tipmi, kam sa vybrať počas voľných dní

Naše cestovateľské túžby sa vďaka karanténe v‎ý‎‎‎razne zmenili. Situácia nás prinútila prehodnotiť naše plány a poobzerať sa po destináciách, nad ktorými by sme za iných okolností ani neuvažovali.

Naše cestovateľské túžby sa vďaka karanténe v‎ý‎‎‎razne zmenili. Situácia nás prinútila prehodnotiť naše plány a poobzerať sa po destináciách, nad ktorými by sme za iných okolností ani neuvažovali. Cestovanie po Slovensku je v týchto dňoch najbezpečnejšou voľbou a my tak máme príležitosť objaviť krásy našej krajiny a vyriešiť dilemu, kam na výlet, či na víkend.

Slovensko ponúka množstvo príležitostí a dobrodružstiev nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre fanúšikov sólo cestovania, či skupinky priateľov. Na svoje si prídu milovníci kúpania, turistiky, lyžovačky, ale aj tí, ktorí sa chcú vydať po stopách histórie a objavovania tajov našich hradov a zámkov.

0 %
Zľava
Zľava 5% pre klientov Union poisťovne a poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Dovolenka na Slovensku: 10 najkrajších destinácií na Slovensku, ktoré musíte vidieť 

Aj keď mnoho Slovákov láka pobyt v zahraničí, dovolenka na Slovensku má tiež svoje čaro. Ak si to nemyslíte, máme pre vás hneď desiatku najkrajších destinácií, ktoré sa u nás oplatí vidieť.

 

Dovolenka na Slovensku: Predstavujeme vám najkrajšie jazerá

Napriek tomu, že na Slovensku nemáme more, naša malá krajina sa môže pýšiť prekrásnymi jazerami a vodnými plochami, ktoré sú v tieto teplé a slnečné dni ako stvorené na chvíle strávené s rodinou. Prinášame vám niekoľko tipov na dovolenku pri slovenských jazerách, tak sa pokojne nechajte inšpirovať. 

 

 

Magické miesta na Slovensku 

Slovensko je prekrásna krajina s výhodnou stredoeurópskou polohou a príjemným podnebím. Magické miesta na Slovensku naozaj sú a nie je ich málo. Pár netradičných, ale o to pútavejších, vám ponúkame na výber. 

 

Turistika vo Veľkej Fatre: miesta ktoré si nemôžete nechať ujsť!

Národný park Veľká Fatra, nachádzajúci sa na strednom Slovensku, je veľmi obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Patrí medzi najkrajšie slovenské pohoria a ak ste ho ešte nenavštívili, rozhodne by ste to mali napraviť. Stačí sa inšpirovať našimi tipmi a cez najbližšie voľné dni máte o program postarané.

 

Malá Fatra: 5 miest, ktoré by mal navštíviť každý

Na Slovensku sa nachádza veľa prírodných skvostov a Malá Fatra je jednoznačne jedným z nich. Územie tohto národného parku býva často označované aj ako raj pre turistov. Raz vidieť je však lepšie ako stokrát počuť.

 

 

Hrebeňovka Nízkych Tatier: Ako na to?

Ak sa povie slovenské hory, väčšina si predstaví Vysoké Tatry. Ak chcete spoznať krásu slovenských hôr, vyrazte na hrebeňovku Nízkych Tatier. Jedna z najkrajších túr Slovenska už volá, odoláte jej vábeniu?

 

 

Päť túr vo Vysokých Tatrách, ktoré by mal absolvovať každý turista

Najvyššie, najväčšie a najkrajšie. Aj tak sa hovorí o Vysokých Tatrách. Turistika vo Vysokých Tatrách prekvitá a ak vám nechýba dostatok času a energie, tak v nich môžete tráviť neobmedzene veľa času a neustále objavovať niečo nové.Inšpirujte sa našimi piatimi tipmi na túry, ktoré by mal vo Vysokých Tatrách absolvovať každý. 

 

Kam na bicykel: Cyklotrasy na Slovensku

Prečítajte si, ako vybrať tú správnu cyklotrasu a kam vyraziť na bicykli na Slovensku. O tom, že slovenská príroda je naozaj prekrásna, pravdepodobne nemusíme nikoho presviedčať. Na území Slovenska sa nachádza viac ako 1000 cyklotrás, na ktorých by ste vedeli stráviť nekonečné množstvo hodín pozorovaním krajiny zo sedadla bicykla.

 

Martina Harsanyiova

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.