Zdieľať

Odmenili sme naše darkyne a darcov krvi

darovanie krvi v Unione
Darovania krvi sa dnes zúčastnilo zamestnanctvo Unionu priamo v práci. Darovať krv mohli zamestnankyne a zamestnanci prostredníctvom mobilnej transfúznej stanice.
darovanie krvi v Unione

Poslednú septembrovú stredu si naši zamestnanci a zamestnankyne spestrili špeciálnou dobročinnou aktivitou. Priamo v centrále poisťovne na Karadžičovej ulici v Bratislave sme zorganizovali dobrovoľné darcovstvo krvi, ktoré zabezpečila mobilná transfúzna stanica.
„Darovať krv znamená zachrániť život. Darcov krvi si v Unione veľmi vážime a za pravidelné darcovstvo ich dokonca odmeňujeme. Samozrejme, dobrý pocit z darovania krvi je pre každého z darcov na nezaplatenie,“ vysvetľuje hovorkyňa Kristína Baluchová.

Naše poistenky a poistenci, ktorí pravidelne darujú krv, získavajú raz za tri mesiace balíček vitamínových doplnkov na podporu zdravia. Ocenení darcovia a darkyne krvi (držitelia Jánskeho plakety) navyše získavajú špeciálny vitamínový balíček. „Ak patríte medzi poistencov a poistenky Union zdravotnej poisťovne a chodievate darovať krv, neváhajte navštíviť našu webstránku, kde nájdete postup, ako o darček pre darcov požiadať. Zhrnutie informácií môže poslúžiť aj novým poistencom či tým, ktorí nad darcovstvom ešte len uvažujú,“ konštatuje hovorkyňa Unionu Kristína Baluchová.

Týmto historicky prvým spoločným darovaním krvi sme rozšírili svoje pestré porfólio CSR aktivít. „Dnes sa nám podarilo darovať 20 litrov krvi rôznych krvných skupín. Zamestnancom sme samozrejme poskytli aj občerstvenie a veríme, že si spoločný pekný zážitok darovania krvi zopakujeme hneď v novom kalendárnom roku,“ dodáva riaditeľka ľudských zdrojov Tatiana Sýkorová.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.